Yardım

Loading...
Sırala

Viva La Vita Butik Otel

Çok iyi
8.8
Alsancak, Konak, İzmir
Viva La Vita ile şehrin koşuşturmasından uzaklaşır, aynı zamanda şehrin kalbinde konaklamanın keyfine varırsınız. Şehrin canlılığını ve otelin sakinliğini bir arada tadacağınız bir deneyim yaşarsınız.
Çok iyi
8.8

Dutlu Konak

İyi
7.0
Konak Merkez, Konak, İzmir
Varyant Konaklari projesi sayesinde yikilip yok olmaktan kurtuldugu için çok mutluyuz. Burada konaklayan misafirlerimiz ortasindaki dut agaci ve yüksek tas duvarlarin çevreledigi bahçemizde misafirlerine yemek verebiliyorlar.
İyi
7.0

Vakana House

Müthiş
9.1
Alsancak, Konak, İzmir
Vakana House, 1891 yılında İzmir'de yaşayan levanten bir aileye ait olan tarihi Rum Evi 1891 yıllında ki gibi aslına uygun şeklinde restore edilmiştir.
Müthiş
9.1

Life Artemis

İyi
7.8
Karşıyaka, İzmir
Life Artemis, toplam 17 odasıyla oda kahvaltı veya sadece oda konseptlerinde hizmet vermektedir.
İyi
7.8

Life Artemis Bornova

Bornova Merkez, Bornova, İzmir
2015 yılında Bornova’da faaliyete başlayan ve 2019 yılında Life Artemis adını alan firmamız günümüzde İzmir’de bulunduğu muhitte ilk olma özelliği ile Bornova Karşıyaka ve Bostanlı bölgelerinde otellerimiz ve Bostanlı bölgesinde kafe kahvaltı salonumuzla

De La Elpida Otel

Çok iyi
8.0
Karşiyaka Merkez, Karşiyaka, İzmir
De La Elpida Otel toplamda 12 odası olan konaklama tesisidir.
Çok iyi
8.0

Alsancak

Eski adı Punto olan Alsancak yıllar boyu İzmir'in simgesi olmuştur.Semtin en ünlü caddesi Kıbrıs Şehitliği caddesidir.Kıbrıs Şehitleri Caddesi İzmir Kordon’a kadar uzanmaktadır.Gündoğdu Meydanı ve Gazi Kadınlar Sokağı yine İzmir Konak’a geldiğinizde gezip görebileceğeniz popüler yerler arasında gelmektedir. Bu meydan, Konak Meydanı ve Cumhuriyet Meydanı ile birlikte en önemli meydanlarından biridir İzmir’in. Birçok organizasyon ve konser bu alanda gerçekleştirilmektedir.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor