Pamucak Otelleri

En uygun Pamucak otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Pamucak Otelleri

Genel Bilgi

Atillas Getaway

Acarlar / Selçuk,İzmir
Açık yüzme havuzu ve bir restorana sahip Atilla's Getaway, Efes dağlarının ortasında Meryem Ana dağının tam altında yer alır. Tesiste ücretsiz Wi-Fi erişiminden yararlanabilirsiniz. Selçuk ilçe merkezi 3 km uzaklıktadır.

Casa Callinos

Selçuk Merkez / Selçuk / İzmir
8 ferah odada Bülbül Dağı, Meryem Ana Evi ve Efes'ten gelen tarihi ve mistik atmosferle uyanacaksınız. Her biri farklı tasarlanmış, her odası mitolojik ve Osmanlı kültür isimlerine sahip konforlu odaları ile hizmet vermektedir.

Queen Bee Hotel

Selçuk Merkez / Selçuk / İzmir
Queen Bee Hotel, Selçuk'ta 5 adet konaklama birimi ve konumu ile misafirlerine keyifli bir tatil sunmaktadır. Tesiste, restoran, cafe bar, ücretli transfer hizmeti ve günlük temizlik hizmeti bulunmaktadır.

Rebetika Hotel

Merkez / Selçuk / İzmir
Rebetika hotel geleneksel ege kültürü ve özelliklerini koruyan ,huzurlu bir ilçe olan selçukta efes antik kentinin yakında hotelimiz Şirinceye 7 km mesafede yer almaktadir.

Anz Guest House

Merkez / Selçuk / İzmir
Anz Guest House 33 senelik tecrübesiyle Selçuğun en gözde pansiyonlarından biridir. Yerli yabancı gözetmeksizsin herkese güler yüzle yaklaşılır. Müşteri memnuniyeti ilk tercihimizdir.

Akay Hotel

Merkez / Selçuk / Izmir
Akay Hotel, ana bina ve havuzlu bölümden oluşmaktadır. Standart odalarımız ana binadadır. Otelimiz klimalı odaları ahşap mobilyalarla dekore edilmiştir. Tüm odalar duş içermektedir. Tüm odalarda uydu kanallarını gösteren bir TV mevcuttur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır