Pamucak Otelleri

En uygun Pamucak otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Pamucak Otelleri

Atillas Getaway

Acarlar / Selçuk,İzmir
Açık yüzme havuzu ve bir restorana sahip Atilla's Getaway, Efes dağlarının ortasında Meryem Ana dağının tam altında yer alır. Tesiste ücretsiz Wi-Fi erişiminden yararlanabilirsiniz. Selçuk ilçe merkezi 3 km uzaklıktadır.

Cella boutique Hotel & Spa

Selçuk Merkez / Selçuk / İzmir
Ayrı bir dekora sahip Cella Hotel & SPA Ephesus'un klimalı odalarının her biri, düz ekran uydu TV, telefon, elektrikli su ısıtıcısı ve mini bar ile donatılmıştır. Bir oturma alanı da vardır.

Anz Guest House

Merkez / Selçuk / İzmir
Anz Guest House 33 senelik tecrübesiyle Selçuğun en gözde pansiyonlarından biridir. Yerli yabancı gözetmeksizsin herkese güler yüzle yaklaşılır. Müşteri memnuniyeti ilk tercihimizdir.

Akay Hotel

Merkez / Selçuk / Izmir
Akay Hotel'in klimali odalari ahsap mobilyalarla dekore edilmistir. Tüm odalar en-suite bir banyo içermektedir. Bazi odalarda uydu kanallarini gösteren bir TV mevcuttur. Otelin çevresini kesfetmek için scooter ve araba kiralayabilirsiniz.

ENA Serenity Butik Otel- Selçuk

Merkez / Selçuk / Izmir
Otelimiz Izmir Selçuk'ta bütünüyle restore edilmis, son derece temiz, eski bir Osmanli Evi'dir. Sessiz ve sakin sekiz adet odamiz mevcuttur. Bütün odalarimiz klimalidir, bütün odalarimizin banyosu, tuvaleti ve sicak suyu vardir.

Hotel Marys House

Selçuk Merkez / Selçuk / İzmir
Deneyimli bir turist rehberinin on yıllık hayali olarak vücut bulan Mary's House; Size Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı'nın eşsiz mimari ögelerini yaşamayı sunuyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Pamucak Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır