Yardım

Şavşat Otelleri

En uygun Şavşat otel fiyatlarını bulun.

Loading...
Sırala

Şavsat Karagöl Hotel

Müthiş
9.2
Şavşat, Artvin
Şavsat Karagöl Hotel, dağ ve göl manzaralı olmak üzere yirmi bir adet odadan oluşmaktadır. Odalarda; Wi-Fi, TV, uydu yayınları, ısıtma, makyaj masası, gardırop, banyo, duş, buklet malzemeleri, saç kurutma makinesi, havlu seti bulunmaktadır.
Müthiş
9.2

Black Forest Hotel

Çok iyi
8.3
Şavşat, Artvin
Misafirlerimizin memnuniyeti için benimsediğimiz temel ve etik ilkelerimiz, hizmetlerimizdeki kaliteyi sürekli geliştiren anlayışımız ve sunduğumuz olanaklar ile Black Forest Hotel bir dağ otelinden daha fazlası.
Çok iyi
8.3

Green Valley Hotel Şavşat

İyi
7.6
Şavşat, Artvin
Yılın 12 ayı açık olan tesisimizde, bölgenin muhteşem doğasını, tertemiz havasını solurken kendinizi evinizde hissedeceksiniz.
İyi
7.6

Papart Dağ Evleri

Şavşat, Artvin
Papart Dağ Evleri, doğa içerisinde, sessiz, sakin, sade ve modern dizaynı ile misafirlerine ev sıcaklığında keyifli bir konaklama sunmaktadır. Tesiste, kahvaltı salonu, oyun odası ve bahçe bulunmaktadır.

Tuğra Butik Otel

Müthiş
9.5
Şavşat Merkez, Şavşat, Artvin
Tesis; Karagöl Sahara Milli Parkı, Tibeti Kilisesi ve Şavşat Karagöl gibi turistik merkezlere yakın bir mesafede konumlanmıştır.
Müthiş
9.5

Şavşat Köşk Otel

Çok iyi
8.5
Şavşat, Artvin
Tesisimiz Tavşan Tepesi tabiat parkı içerisinde, doğa ve orman içerisinde bulunmaktadır. Toplamda 13 odadan oluşmaktadır. Odalarda; Wi-Fi, TV, soba, elbise dolabı, banyo, duş, saç kurutma makinesi, havlu seti, buklet malzemeleri mevcuttur.
Çok iyi
8.5

Satavala Apart Otel

Çok iyi
8.6
Şavşat, Artvin
Tesis eşsiz doğal güzelliklere haiz Satavala Dağı ve Yaylası eteğinde yer almaktadır. Sakin, güvenli ve dinlendirici bir ortamdadır.
Çok iyi
8.6

Şavşat

Şavşat, Artvin'in bir ilçesidir. Türkiyenin en kuzeydoğusundaki ilçelerinden biridir. Şavşat, doğuda Ardahan il merkezi ile Hanak ilçesi, kuzeydoğuda Posof ilçesi, güney ve güney batıda Ardanuç, batıda Artvin merkez ve Borçka ilçesi, kuzeyden de Gürcistan devleti ile çevrilidir. Meşeli Köyü orman içi mevkiinde milli parklar kapsamı içerisinde bulunan Karagöl piknik ve mesire yeri özelliğine sahiptir. Pınarlı köyü yakınlarında Balık Gölü, Arsiyan yaylasında ise Kız Gölü, Boğa Gölü ve Koyun Gölü isminde göller bulunmaktadır. Ayrıca Aşağı Koyunlu köyü sınırları içerisinde, yayla yolu üzerinde görebileceğiniz 65 metre civarında yüksekliği ile Türkiye'nin en yüksek şelalelerinden biri bulunmaktadır. Halk arasında Suatılan şelalesi olarak da adlandırılır. İlçe dahilinde şifalı maden suları mevcuttur. Bunlardan Çermik-Çoraklı Köyü sınırları içerisinde bulunan sıcak su kaplıcası romatizmal hastalıklara iyi gelmektedir. Şavşat'ta görülmesi gereken yerler arasında ise; Şavşat Kalesi, Satlel Kalesi, Papart Vadisi, Arsayin Yaylası, Tibeti Kilisesi ve Karagöl Sahara Milli Parkı bulunmaktadır.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor