Savaştepe Otelleri

En uygun Savaştepe otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Savaştepe Otelleri

Genel Bilgi

İlçenin tarihi insanlığın ilk dönemlerine kadar dayanmaktadır. Son yıllardaki araştırmalarla İlçenin kurulduğu bölgede yer alan geniş düzlük arazi içinden akan akarsuların kenarlarında Tunç Çağına ait kalıntılara rastlanmıştır. Bunlardan Sazlıdere Höyüğü önemli kalıntılar veren bir yapıya sahiptir. İlçenin eski adı Kilesun'dur. Kurtuluş savaşı esnasın

Beta Residence

Merkez / Balikesir
Beta Residence , Balıkesir'in merkezinde bulunan lokasyonuyla, lüks hizmetin sunulduğu otel konsepti ile ev konforunu birleştiren 42 adet dairesiyle hizmet vermektedir.

Serel Otel

Balıkesir Merkez / Balıkesir
Serel Otel, toplamda 46 odası olan konaklama tesisidir. Oda kahvaltı konsepti ile hizmet vermektedir.

Ramada Residences by Wyndham Balıkesir

Merkez / Balikesir
Her ne için planlama yapıyorsan, mükemmel noktaya 'Merhaba' de...

Anafarta Otel Balıkesir

Balıkesir Merkez / Balıkesir
Anafarta Otel Balıkesir, 3 yıldızlı toplamda 48 odalı bir tesistir.

Clock Towers Life

Balıkesir Merkez / Balıkesir
Özel mimari çalışma ile dekore edilmiş eşsiz görünümü ve kalitesiyle Balıkesir'in merkezinde, muhteşem lokasyona sahip Clock Towers Life ile kaliteli, şık, güvenilir ve hijyenik konaklama imkanına sahipsiniz.

Otel Mola Balıkesir

Merkez / Balikesir
1980 yılından beri temiz ve rahat hizmet anlayışla siz misafirlerimizi ağırlamaya devam eden otelimiz, 2012 yılında yenilenen odalarımızla Balıkesir'in en çağdaş otellerinden biri durumundadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Savaştepe Hakkında

Savaştepe Otelleri İlçenin tarihi insanlığın ilk dönemlerine kadar dayanmaktadır. Son yıllardaki araştırmalarla İlçenin kurulduğu bölgede yer alan geniş düzlük arazi içinden akan akarsuların kenarlarında Tunç Çağına ait kalıntılara rastlanmıştır. Bunlardan Sazlıdere Höyüğü önemli kalıntılar veren bir yapıya sahiptir. İlçenin eski adı Kilesun'dur. Kurtuluş savaşı esnasında yaşanan çarpışmalar ve ilçe halkının sağladığı katkılar nedeniyle 1934 yılında T.B.M.M.'nin kararıyla Savaştepe adını almıştır. İlçenin Çaltılı Köyünde bulunan ılıca görülmeye değerdir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır