Yardım

Loading...
Sırala

Igdebaglari Zeytin Butik Otel

Normal
6.8
Şarköy, Tekirdağ
İğdebağları Zeytin Butik Otel sadece konaklanan değil, yaşayan ve üreten bir mekan olarak tasarlandı.Doğayla iç içe olan aynı zamanda restaurant cafe bar hizmeti içinde olan tesisimizde gönül rahatlığı ile konaklayabilirsiniz.
Normal
6.8

Duru Butik Otel Şarköy

Müthiş
9.3
Şarköy, Tekirdağ
Duru Butik Otel ekibi olarak bizler, Şarköy’de en konforlu tatil hizmetini sizlere sunuyoruz. Odalarımızda zengin alternatiflerimizle uygun tatil için en ideali olduğumuz konusunda iddialıyız.
Müthiş
9.3

Esen Pansiyon

İyi
7.7
Şarköy Merkez, Şarköy, Tekirdağ
Kaan Pansiyon, 2016 yılında siz değerli misafirlerimizin hizmetine açılmıştır. Pansiyonumuz 2, 3 ve 4 kişilik konseptte odalara sahip olmakla beraber 10 odadan oluşmaktadır.
İyi
7.7

Choras Butik Otel

Müthiş
9.7
Hoşköy, Şarköy, Tekirdağ
Choras Butik Otel toplam 16 oda ile hizmet vermektedir. Tüm odalarımız deniz manzaralıdır ve havuzumuz bulunmaktadır. Otelimizde asansör olmadığından engelli vatandaşlarımıza hizmet veremiyoruz.
Müthiş
9.7

Uçmakdere Taş Pansiyon

Normal
4.0
Merkezköyler, Şarköy, Tekirdağ
Taş Pansiyonumuzda 8 odanın tamamı doğa manzaralı olup, her oda 20 m² standart oda olmak üzere kullanışlı ve geniştir.
Normal
4.0

Veis Butik Otel

Şarköy, Tekirdağ
Veis Butik Otel, toplamda 10 odası olan konaklama yeridir.

Midis Park Otel

Şarköy Merkez, Şarköy, Tekirdağ
Midis Park Otel toplam 17 odalı butik bir aile işletmesidir. Yeni ve modern bir hizmet anlayışı ile yola çıkan tesis oda & kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

Şarköy

Şarköy ilçesi, 60 km uzunluğundaki sahilleriyle Türkiye'nin en uzun 31., dünyanın ise en uzun 62. sahiline sahiptir.[kaynak belirtilmeli] 2006 yılında denizi ve kumsalıyla Mavi Bayrak almaya hak kazanmıştır. Haftanın belirli günlerinde turistik amaçlı olarak Şarköy'den Avşa, Marmara Adası ve birtakım turistik mekânlara motor gezileri düzenlenmektedir.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor