Yardım

Şarköy Otelleri

En uygun Şarköy otel fiyatlarını bulun.

Loading...
Sırala

Shark SeaView Villa

Şarköy, Tekirdağ
Doğa Family Apart; doğanın içinde, arka tarafı çok güzel orman manzaraları ve ön tarafı tamamen açık deniz manzaralı mükemmel bir konumda misafirlerine hizmet vermektedir.

Igdebaglari Zeytin Butik Otel

Normal
6.8
Şarköy, Tekirdağ
İğdebağları Zeytin Butik Otel sadece konaklanan değil, yaşayan ve üreten bir mekan olarak tasarlandı.Doğayla iç içe olan aynı zamanda restaurant cafe bar hizmeti içinde olan tesisimizde gönül rahatlığı ile konaklayabilirsiniz.
Normal
6.8

Moda Pansiyon & Apart

Şarköy, Tekirdağ
Moda Pansiyon Apart, Türkiye'nin en uzun plajına sahip ilçesi Tekirdağ Şarköy'de hizmet vermektedir. Şarköy'de konforlu bir tatil geçirmeniz için titizlikle hizmet vermekte olan tesiste toplam 22 daire bulunmaktadır.

Duru Butik Otel Sarköy

Müthiş
9.3
Şarköy, Tekirdağ
Duru Butik Otel ekibi olarak bizler, Şarköy’de en konforlu tatil hizmetini sizlere sunuyoruz. Odalarımızda zengin alternatiflerimizle uygun tatil için en ideali olduğumuz konusunda iddialıyız.
Müthiş
9.3

Moda Tatil Evleri

Şarköy Merkez, Şarköy, Tekirdağ
Moda Tatil Evleri, doğasıyla, deniziyle, sakin, modern ve sade dizayn ile misafirlerine ev sıcaklığında keyifli bir konaklama sunmaktadır. Tesiste, 7/24 resepsiyon ve bahçe bulunmaktadır.

Esen Pansiyon

İyi
7.7
Şarköy Merkez, Şarköy, Tekirdağ
Kaan Pansiyon, 2016 yılında siz değerli misafirlerimizin hizmetine açılmıştır. Pansiyonumuz 2, 3 ve 4 kişilik konseptte odalara sahip olmakla beraber 10 odadan oluşmaktadır.
İyi
7.7

Yavuz Pansiyon

Şarköy, Tekirdağ
Dört kişilik, 2 yatak odalı, 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip tesisimiz 1 oturma odası ve 1 mutfaktan oluşmaktadır.

Hora Butik Otel

Müthiş
9.7
Hoşköy, Şarköy, Tekirdağ
Hora Butik Otel toplam 16 oda ile hizmet vermektedir. Tüm odalarımız deniz manzaralıdır ve havuzumuz bulunmaktadır.
Müthiş
9.7

Uçmakdere Taş Pansiyon

Normal
4.0
Merkezköyler, Şarköy, Tekirdağ
Taş Pansiyonumuzda 8 odanın tamamı doğa manzaralı olup, her oda 20 m² standart oda olmak üzere kullanışlı ve geniştir.
Normal
4.0

Veis Butik Otel

Şarköy, Tekirdağ
Veis Butik Otel, toplamda 10 odası olan konaklama yeridir.

Midis Park Otel

Şarköy Merkez, Şarköy, Tekirdağ
Midis Park Otel toplam 17 odalı butik bir aile işletmesidir. Yeni ve modern bir hizmet anlayışı ile yola çıkan tesis oda & kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

Şarköy

Şarköy ilçesi, 60 km uzunluğundaki sahilleriyle Türkiye'nin en uzun 31., dünyanın ise en uzun 62. sahiline sahiptir.[kaynak belirtilmeli] 2006 yılında denizi ve kumsalıyla Mavi Bayrak almaya hak kazanmıştır. Haftanın belirli günlerinde turistik amaçlı olarak Şarköy'den Avşa, Marmara Adası ve birtakım turistik mekânlara motor gezileri düzenlenmektedir.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor