Yardım

Loading...
Sırala

May Thermal Resort Spa

Çok iyi
8.0
Sandikli, Afyon
May Thermal Resort Spa Merkezi; Sağlığınızı ve güzelliğinizi korumanız için 2000 yıldır şifalı suları ile sağlık ve zindelik veren termal sularının özelliklerini korumakta olup günümüz ileri teknolojisi ile birleşmiştir.
Çok iyi
8.0

Sandıklı Thermal Park Resort Spa & Convention Center

Müthiş
9.1
Sandikli, Afyon
Otelimiz, Aziz Michel 'in hastalarını tedavi ettiği Frigya'lıların mukaddes şehir saydığı ve bir çok efsaneye konu olmuş Sandıklı 'daki Hüdai Kaplıcaları mevkisindedir. 40.
Müthiş
9.1

Safran Termal Resort

Çok iyi
8.6
Sandikli, Afyon
Havadar ve büyük Atriumu ile her renkte ayrı bir ferahlık...
Çok iyi
8.6

Sandıklı

Afyon'a 64 km mesafede olan Sandıklı, kaplıcaları, temiz havası ve etrafını çevreleyen doğasıyla Ege Bölgesi'nin en güzel ilçelerinden biri. Baş döndüren doğal güzelliklerini Kumalar Dağı eteğinde konumlanmasına borçlu olan Sandıklı'da oteller Afyon otellerinde olduğu gibi her mevsim hizmete açık ve her bütçeye uygun seçeneklerden oluşmaktadır. Otelz.com'dan Sandıklı otelinde rezervasyonunuzu yaptırabilir ve konaklama süreniz boyunca keyifle Sandıklı'yı keşfedebilirsiniz.

Şifasıyla meşhur Afyon'un Sandıklı ilçesinde turistlerin akın akın ziyaret ettiği ve Sandıklı'da mutlaka görülmesi gereken yerlerin başında Sandıklı Hüdai Kaplıcaları geliyor. Sıcaklığı 60 dereceyi aşan şifalı suların her hastalığa iyi geldiği biliniyor. Bakanlıktan aldığı onayla sevkli hasta kabul eden kaplıcalar, çamur banyosuyla da tüm ülkeye adını duyurmayı başarmıştır. Bu yüzden Sandıklı'ya gelen herkesin çamur banyosu tecrübesi yaşaması neredeyse zorunluluktur. Hüdai Kaplıcaları'nın tepesinde bulunan çamur banyosu, hem manzaraya doyabileceğiniz hem de sağlığınıza faydalı bir aktiviteye katılabileceğiniz bir yer.

Sandıklı'da bahçe içinde evlerin arasından dolaşabileceğiniz, Kumalar Dağı'nın görkemli görüntüsüyle kendinizi güvende hissedebileceğiniz ve 1325 yılında yapılan Sandıklı Kalesi'nde tarihe doyabileceğiniz bir doğa yürüyüşü, yapılacak en güzel aktivitelerin başında geliyor. Fotoğraf makineniz ile bu doğal güzellikleri, unutulmaz anılara getirmek isteyecek ve Sandıklı'dan ayrılırken zorluk çekeceksiniz.

Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor