Saatli Camii Otelleri

Bu yerdeki 232 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Saatli Camii Otelleri

Macaron Konağı Otel

Merkez / Ayvalik / Balikesir
Macaron Konağı Butik Otel, Ayvalık merkezde sayılı tarihi binalarından birinin restorasyonu ile günümüz konforu, keyifli bahçesi ile dört mevsimi farklı renk ve tatlarda yaşatıyor.

Saatli Konak

Ayvalik / Balikesir
110 yıllık tarihi taş bir yapıda sizleri karsılamaktayız. Orijinal yapıtına birebir restorasyonu ile size keyifli, otantik ve huzur dolu bir tatil yaşatabilme arzusu ile değerli misafirlerimizi ağırlamaktayız.

Ayfada Cafe & Pansiyon

Merkez / Ayvalik / Balikesir
Ayvalık şehir merkezinde bulunan Ayfada Pansiyon, Agai Ianni Kilisesi rahibinin önceden yaşamış olduğu eski, taştan yapılma bir evde yer almaktadır. Tesiste ücretsiz Wi-Fi erişimli klimalı odalar sunulmaktadır. Denizden sadece 150 metre uzaklıktadır.

Zeytin Pansiyon

Ayvalik / Balikesir
Covid_19 salgın kapsamı altında otelimizde tüm virüs, bakteri ve patojenlere karşı profesyonel firmalar tarafından dezenfektan uygulaması yapılmıştır. Tesisimizde giriş dahil olmak üzere her katta dezenfektan bulunmaktadır.

Ayvalık Konak 58

Ayvalik / Balikesir
Otelimiz, Rum Evi'nden dönüştürülmüş bir yapıdır. 8 odadan oluşmakta olup, banyo ve tuvalet odaların içinde bulunmaktadır. Odalarda Wi-Fi, Led Tv, klima, saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

Kelebek Pansiyon

Merkez / Ayvalik / Balikesir
Kelebek Pansiyon, Ayvalık tarihi merkezinde yer alan huzurlu, samimi ve neşeli atmosfere sahip bir mekandır. Klimalı ve özel banyolu pansiyonumuzun terasında güzel bir manzara sizlere eşlik ediyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Saatli Camii Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Saatli Camii Hakkında

Saatli Camii Otelleri Ayvalık merkezde Fevzipaşa Mahallesinde yer almaktadır. Ayvalık’ın ekonomik olarak en güçlü olduğu dönemlerde inşa edilmiştir.Kilise 1870 yılında yapılmış olup 1928 yılında camiye çevrilmiştir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır