Pehlivanköy Otelleri

En uygun Pehlivanköy otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Pehlivanköy Otelleri

Genel Bilgi

Green Aqua Park

Lüleburgaz / Kirklareli
Bungalov Köy Evlerimiz Havuz Başında Havuz ve Şehir Manzaralıdır. Şehir Gürültüsünden Uzak Kuş Sesleri ve Sayısız Yetiştirdiğimiz Meyve ve Yeşil Ağaçlarla Kaplıdır.

Pera Hotel Luleburgaz

Lüleburgaz / Kirklareli
Pera Hotel Lüleburgaz, Lüleburgaz'da klima ve mülk boyunca ücretsiz Wi-Fi imkanı sunmaktadır. Bu otel, 24 saat resepsiyon hizmeti sunmaktadır. Her oda, şehir manzaralı bir terasa sahiptir.

Burgaz Park Otel

Lüleburgaz / Kirklareli
Lüleburgaz’da, tatil yaparak her şeyden uzak ama her yere yakın olabilirsiniz. Lüleburgaz’ da modernleşmenin yanı sıra geçmişi günümüze taşıyan önemli tarihi eserler mevcuttur.

Mavi Hotel

Lüleburgaz / Kirklareli
Mavi Hotel, Lüleburgaz'in hissedebileceginiz kaliteli ve seçkin bir mekandir.

Royal Bilgiç Otel

Merkez / Kirklareli
Royal Bilgic Hotel, Kırklareli şehir merkezine 1 km mesafede merkezi bir konuma sahiptir. Ücretsiz Wi-Fi, düz ekran TV ve mini bar bulunan modern ve klimalı odalar sunmaktadır.

Akkuş Kaya Hotel

Merkez / Kirklareli
Tek gecelik konaklamalarınız da rahatlıkla konaklayıp, kahvaltınızı yapıp gününüze kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Otelimizde ücretsiz wifi sistemimiz mevcuttur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Pehlivanköy Hakkında

Pehlivanköy Otelleri Pehlivanköy, Kırklareli ilinin bir ilçesidir. İl merkezine 62 kilometre uzaklıktadır. Ergene Nehri üstündeki Akarca Köprüsü. Osmanlı zamanından kalmıştır.Akarca sırtlarında eski bir kale olduğu söylenen taş kalıntıları vardır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır