Yardım

Özel Yüzüncüyıl Hastanesi Otelleri

Özel Yüzüncüyıl Hastanesi otelleri, en uygun Özel Yüzüncüyıl Hastanesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Loading...
Sırala

Animos Suit Otel

İyi
7.2
Dikmen, Çankaya, Ankara
Animos Suit Otel, en ince ayrıntısına kadar misafirlerimizin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanmış ve dizayn edilmiştir. Odalarımızda konaklama yapacağınız süre içerisinde ihtiyaçlarınızı karşılayacak tüm ekipmanlar mevcuttur.
İyi
7.2

Hotel Monec

Çok İyi
8.7
Merkez, Çankaya, Ankara
Hotel Monec'teki her oda geniş alan, tarz ve bir dizi modern olanağa sahiptir. Lüks ve modern banyolardan geniş çalışma ve yaşam alanına kadar her detay düşünülmüştür.
Çok İyi
8.7

Özel Yüzüncüyıl Hastanesi

Yüzüncü Yıl Hastanesine son teknoloji kullanılmaktadır. (MR, Tomografi, Anjiyo, Dijital Röntgen, 4 Boyutlu Ultrason, Mamografi, Kemik Dansitometresi, Eko, Efor, Holter, Grinligt, Taş Kırma.)Semtlere konulan hasta servisleri ile biraz olsun hastaların ayaklarını yerden keserken, acil bölümümüzü uzman doktor kadrolarımızla destekleyerek 11 yataklı 24 saat hizmet veren bir acil haline getirilmiştir..“A sınıfı” hastane kadrosunda kalabilmek ve sizlere layık olabilmek için kurumsallık adına ne yapılması gerekiyorsa onu da yapmaya devam edilmektedir.Hastane Bölümleri;İdari Birimler,Dahili Birimler,Cerrahi Birimler,Laboratuar ve Yoğun Bakımdır.Hastane Bölümleri,Doktorlar,Hizmetler için hastane web sayfasını ziyaret ediniz.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor