Özel Yüzüncüyıl Hastanesi Otelleri

En uygun Özel Yüzüncüyıl Hastanesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Özel Yüzüncüyıl Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Yüzüncü Yıl Hastanesine son teknoloji kullanılmaktadır. (MR, Tomografi, Anjiyo, Dijital Röntgen, 4 Boyutlu Ultrason, Mamografi, Kemik Dansitometresi, Eko, Efor, Holter, Grinligt, Taş Kırma.)Semtlere konulan hasta servisleri ile biraz olsun hastaların ayaklarını yerden keserken, acil bölümümüzü uzman doktor kadrolarımızla destekleyerek 11 yataklı 24

Animos Suit Otel

Dikmen / Çankaya / Ankara
TESİSİMİZ EN İNCE AYRINTISINA KADAR MİSAFİRLERİMİZİN İHTİYAÇLARI DOĞRULTUSUNDA TASARLANMIŞ VE DİZAYN EDİLMİŞTİR. ODALARIMIZDA KONAKLAMA YAPACAĞINIZ SÜRE İÇERİSİNDE İHTİYAÇLARINIZI KARŞILAYACAK TÜM EKİPMANLAR MEVCUTTUR.

Otel Meyra Palace

Merkez / Çankaya / Ankara
Meyra Palace'ın odaları düz ekran uydu TV ve minibar içerir. Ayrıca öözel banyolarda duş, küvet ve bornoz yer alır. Her biri şehir manzaralı birimlerin bazıları spa küveti ile donatılmıştır.

Dafne Hotel

Merkez / Çankaya / Ankara
Dafne Hotel , Ankara’nın yükselen değeri olmaya devam eden semtlerinden Balgat’ta yer almaktadır. Sizleri ağırlamaktan büyük memnuniyet duyacak olan Dafne Hotel single.double.trıple ve suıt odalar olmak üzere 72 oda 155 yatak kapasitelidir.

Atakösk Hotel

Kizilirmak / Çankaya / Ankara
Atakösk'te, zevk sahibi konuklarimizin maksimum memnuniyeti için “üst düzey ve samimi bir hizmet tasarimi” yapiyoruz.

Colorful Otel

Dikmen / Çankaya / Ankara
Ankara'nın en nezih semti olan Çankaya'da bulunan otelimiz. 17 odadan oluşmaktadır.

Metropolitan Hotels Ankara

Balgat / Çankaya / Ankara
Ankara’nın en prestijli otelleri arasında kaliteyi, konforu ve lüksü sizlere sunan 5 yıldızlı Metropolitan Hotels, Ankara’nın güneyinde, Balgat semtinde ve Konya Yolu üzerinde yer almaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Özel Yüzüncüyıl Hastanesi Hakkında

Özel Yüzüncüyıl Hastanesi  Otelleri Yüzüncü Yıl Hastanesine son teknoloji kullanılmaktadır. (MR, Tomografi, Anjiyo, Dijital Röntgen, 4 Boyutlu Ultrason, Mamografi, Kemik Dansitometresi, Eko, Efor, Holter, Grinligt, Taş Kırma.)Semtlere konulan hasta servisleri ile biraz olsun hastaların ayaklarını yerden keserken, acil bölümümüzü uzman doktor kadrolarımızla destekleyerek 11 yataklı 24 saat hizmet veren bir acil haline getirilmiştir..“A sınıfı” hastane kadrosunda kalabilmek ve sizlere layık olabilmek için kurumsallık adına ne yapılması gerekiyorsa onu da yapmaya devam edilmektedir.Hastane Bölümleri;İdari Birimler,Dahili Birimler,Cerrahi Birimler,Laboratuar ve Yoğun Bakımdır.Hastane Bölümleri,Doktorlar,Hizmetler için hastane web sayfasını ziyaret ediniz.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır