Özel Sev Amerikan Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 38 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Özel Sev Amerikan Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Acil Servis, Beyin Omurilik ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Hastalıkları, Dermatoloji (Cildiye), Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları (Dahiliye), Anestezi ve Reanimasyon, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Ortopedi Ve Travmatoloji, Laboratuvar, Plastik ve Rekonstüriktif Ce

Arif Bey Konağı

Merkez / Şahinbey / Gaziantep
Gaziantep'in Tarihi Tepebaşı Mahallesinde bulunan konağımız, 100 yıllık bir tarihe sahip taş bina ve ahşaptan oluşmaktadır. 7 odamız konak, 4 odamız modern stüdyo daire şeklindedir.

Gaziantep Anıt Otel

Merkez / Şahinbey / Gaziantep
nit otel anit otel Gaziantep otel Antep oteller Gaziantep otel isimleri Gaziantep Gaziantep aile oteli Gaziantep aile otelleri Gaziantep de nerede kalınır Gaziantep en uygun oteller Gaziantep fuarı Gaziantep merkez oteller Gaziantep otel Gaziantep otel

Tuğcan Otel

Merkez / Şahinbey / Gaziantep
Otelimiz Türkiye iç turizminin ve sanayinin yükselen yıldızı Gaziantep'in tam merkezinde ; iş, turizm, eğlence amaçlı konaklamalarınız için benzersiz kalite anlayışı ile hizmet veriyor.

Veliç Otel

Merkez / Şahinbey / Gaziantep
Gaziantep şehir merkezi'nde yer alan Küçük Veliç Otel toplam 35 odadan oluşmaktadır. Otelin tüm odalarında parke zeminler ve ahşap mobilyalar bulunmaktadır.

Tilmen Hotel

Merkez / Şahinbey / Gaziantep
Şehrin gerçek merkezinde konaklayın: Burası, bağımsız değerlendirmelere göre konuklarımızın Gaziantep noktasında en beğendikleri kesim.Otelin alakart restoranında çok çeşitli yemekler servis edilmektedir.

Aynur Hanım Konağı Butik Otel

Merkez / Şahinbey / Gaziantep
Aynur Hanım Konağı Butik Otel, Gaziantep Şahinbey Merkez'de konumlanmıştır. İlk olarak 1893 yılında yapılan taş konak, aile işletmesi olan bir butik otel olarak hizmet vermektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Özel Sev Amerikan Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Özel Sev Amerikan Hastanesi Hakkında

Özel Sev Amerikan Hastanesi Otelleri Acil Servis, Beyin Omurilik ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Hastalıkları, Dermatoloji (Cildiye), Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları (Dahiliye), Anestezi ve Reanimasyon, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Ortopedi Ve Travmatoloji, Laboratuvar, Plastik ve Rekonstüriktif Cerrahi, Üroloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Radyoloji bölümlerinde hizmet vermektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır