Özel Ada Tıp Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 13 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Özel Ada Tıp Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Adatıp grubu bünyesinde hizmet veren hastane, Ağız ve Diş Sağlığı, Acil Servis ve Ambulans Hizmetleri, Beslenme ve Diyetetik, Anestezi ve Reanimasyon Ünitesi, Beyin-Sinir ve Omurilik Cerrahisi, Gastroenteroloji Endoskopi Ünitesi, Cildiye (Dermatoloji), Laboratuvar Ünitesi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kardiyovasküler Yoğun Bakım Ünitesi, Fizik Tedav

Limapark Hotel

Merkez / Adapazari / Sakarya
Serdivan ilçesindeki Limapark Hotel, ücretsiz Wi-Fi İnternet, Led Tv Konforlu Banyo, Ücretsiz Çay Kahve İkramı, Zengin Çeşitli Minibar, Konforlu yatakalar içeren odalar sunmaktadır.

Garden Altınova Hotel

Serdivan / Sakarya
Sıcak bir ortamda; kusursuz hizmet kalitemiz ile konaklayabileceğiniz, hijyen ve temizliğin enyüksek standartlarda uygulandığı hotelimizde;25 Standart, 8 Delüx, 1 Suit olmak üzere toplam 34 oda bulunmaktadır.

Roof 264 Hotel and Suites

Serdivan / Sakarya
Sakarya’da konfor, kalite ve huzuru bulabileceğiniz, ” Smart Otel” anlayışını fark edeceğiniz, modern ve estetik görünüm ile içinizi aydınlatacak bir konseptte konaklamayı sizlere sunuyoruz.

Roof 264 Hotel

Serdivan / Sakarya
Dinlenmek, tazelenmek ve şehrin gürültüsü yerine kafanızı dinlemek istiyorsanız Roof 264 sizin için ideal.

Moonlight Hotel

Serdivan / Sakarya
Adapazarı ilçe merkezinde yer alan Şehir Palas Hotel, klima ve ücretsiz Wi-Fi ile donatılmış modern odalar sunmaktadır. Otel bünyesinde fitness merkezi, kapalı yüzme havuzu, sauna, Fin hamamı bulunmaktadır.

Sertaç Hotel

Serdivan / Sakarya
Hotelimiz konaklama hizmetinin yanı sıra, toplantılarınıza da ev sahipliği yapmaktadır. Melike ve Sena Toplantı Salonlarında toplantılarınız için her detay düşünülmüştür.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Özel Ada Tıp Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Özel Ada Tıp Hastanesi Hakkında

Özel Ada Tıp Hastanesi Otelleri Adatıp grubu bünyesinde hizmet veren hastane, Ağız ve Diş Sağlığı, Acil Servis ve Ambulans Hizmetleri, Beslenme ve Diyetetik, Anestezi ve Reanimasyon Ünitesi, Beyin-Sinir ve Omurilik Cerrahisi, Gastroenteroloji Endoskopi Ünitesi, Cildiye (Dermatoloji), Laboratuvar Ünitesi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kardiyovasküler Yoğun Bakım Ünitesi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Koroner Yoğun Bakım Ünitesi, Gastroenteroloji, Taş Kırma (ESWL) Ünitesi, Genel Cerrahi, Tüp Bebek ve Infertilite Ünitesi, GöğüsHastalıkları, Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, Radyoloji Ünitesi, İç Hastalıkları (Dahiliye) , Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kardiyovasküler (Kalp Damar) Cerrahi , Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Nöroloji, Plastik Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Psikolojik Danışmanlık, Ortopedi ve Travmatoloji, Üroloj poliklinikleriyle bölgenin en büyük sağlık kuruluşlarından biri olup son derecce modern bir sağlık hizmeti sunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır