Bozdağ Otelleri

Bozdağ otelleri, en uygun Bozdağ otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Bozdağ Otelleri

Torrhebia Dağ Evi

Bozdağ / Ödemiş / İzmir
Torrhebia Dağ Evi, ismini Lidyalılar Dönemi'nde, şimdiki Gölcük Gölü' nün bulunduğu bu bölgenin adından almıştır.

Çiftçi Otel

Ödemis Merkez / Ödemis / Izmir
Çiftçi Otel , is dünyasina yönelik olarak modern bir tarzda hazirlanan , odalariyla estetik iç tasarimlariyla kisiye özel , kusursuz müsteri hizmetleri sunmaktadir. iftçi Otel Ödemis’de hergün açik büfe kahvalti servisi yapilmaktadir.

Saliha Hanım Taş Konak

Birgi / Ödemiş / İzmir
Kendi evinizin rahatlığını tarihi bir atmosferde yaşayın. Konağımızın özel tasarımlarla düzenlenmiş 7 odasının herbirinde yüksek kaliteli yataklar ve özel duşlu banyolar yer almaktadır.

Yeni Gelin Evi Birgi

Birgi / Ödemiş / İzmir
Yeni Gelin Evi olarak sizlere standart konforların dışında, yöresel konfor ve geleneksel misafir perverlik te sunmayı hedefledik kendimize.

Derviş Ağa Konak Pansiyon

Birgi / Ödemiş / İzmir
Dervişağa Külliyesi içinde geçmişten bugüne uzanan 600 yıllık Dervişağa konağı -tarihi ve kültürel hazineleriyle- Ödemiş Birgi'de tatil ve huzur için sizleri bekliyor.

Birgi Ata Konağı

Birgi / Ödemiş / İzmir
Konaklama birimlerinin tamamında uydu kanallarını izleyebileceğiniz bir düz ekran TV bulunmaktadır. Bazı konaklama birimlerinde oturma alanı ve/veya veranda bulunmaktadır. Tüm birimlerin özel banyosunda terlikler ve ücretsiz banyo malzemeleri mevcuttur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Bozdağ Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır