Niksar Otelleri

En uygun Niksar otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Niksar Otelleri

Genel Bilgi

Niksar Kelkit Irmağı ile Canik Dağları’nın kucaklaştığı, Karadeniz sahilleri ile Orta Anadolu bozkırlarının buluştuğu yerde Karadeniz’i, Akdeniz’e bağlayan yol üzerinde bulunur. İlçede görülebilecek yerler arasında; Niksar Kalesi, Niksar Ulu Camii, Çöreği Büyük Camii, Niksar Evleri, Lülecizade Kardeşler Çeşmesi, Arasta Çeşmesi, Leylekli (Yılanlı) Köpr

Almus Şehri Sefa

Almus / Tokat
Almus Şehr-i Sefa Tatil Köyü'nde bungalovlarda konaklamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Familya Otel

Erbaa / Tokat
Erbaa'nın en kaliteli ve hijyenik oteli Familya size evinizi aratmayacak şekilde tasarlandı. Otel bünyesinde ücretsiz özel otopark ve Wi-Fi mevcuttur. Günlük açık büfe kahvaltı servis edilmektedir.

Önder Otel

Erbaa / Tokat
Tokat'ın sakin ilçesi Erbaa'da konumlanan Önder Otel, misafirlerine konforlu bir konaklama imkanı sunuyor. Rahat ulaşımı açısından hem iş hem de turistik seyahatlere hitap eden tesis, keyifli bir tatil yapmanızı sağlıyor.

Green Erek Otel

Erbaa / Tokat
Günlük hayatın koşuşturmasından, hayat karmaşasından ve stresten uzak günlere artık gülümseyebilirsiniz. Çünkü yorgunluğunuzu atıp “yepyeni bir sizle” hayata kaldığınız yerden devam etmek için doğru kentte ve doğru oteldesiniz.

Dedeman Tokat

Merkez / Tokat
Yüzyıllardır tüm medeniyetlerin göz bebeği olan Anadolu’nun beyaz zambaklar şehri Tokat’ta tarih ve doğayı iç içe görebilecek, eşsiz lezzetleri deneyimleyeceksiniz.

Khall Suite's

Merkez / Tokat
Otelimizin etrafında pek çok restaurant, cafe ve eğlence mekanı bulunmaktadır. Otelimiz, Tokat ilinin en popüler ve hareketli yerindedir. Ulaşım imkanları son derece  kolaylıkla yapılabilir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Niksar Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Niksar Hakkında

Niksar Otelleri Niksar Kelkit Irmağı ile Canik Dağları’nın kucaklaştığı, Karadeniz sahilleri ile Orta Anadolu bozkırlarının buluştuğu yerde Karadeniz’i, Akdeniz’e bağlayan yol üzerinde bulunur. İlçede görülebilecek yerler arasında; Niksar Kalesi, Niksar Ulu Camii, Çöreği Büyük Camii, Niksar Evleri, Lülecizade Kardeşler Çeşmesi, Arasta Çeşmesi, Leylekli (Yılanlı) Köprü ve Çamiçi Yaylası bulunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır