Neva Şalom Sinagogu Otelleri

En uygun Neva Şalom Sinagogu otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Neva Şalom Sinagogu Otelleri

Genel Bilgi

Louis Appartements Galata

Galata / Beyoğlu / İstanbul
Louise'in bej renginde zevkli bir şekilde dekore edilmiş süitlerinde yatak odası, oturma odası, mutfak ve banyo bulunmaktadır. Parke zeminlere sahip tüm süitlerde klima ve ısıtma vardır. Bazı süitler, Galata Kulesi manzarasına sahiptir.

Meroddi Bagdatliyan Hotel

Galata / Beyoğlu / İstanbul
Meroddi Bagdatliyan Hotel'in parke zeminli odalarında düz ekran TV, elektrikli su ısıtıcısı, minibar ve kasa vardır. Hepsinin özel banyosunda ücretsiz banyo malzemeleri mevcuttur.

Allegra Suites Galata

Galata / Beyoğlu / İstanbul
Allegra Suites Galata, Tarihi Galata Bölgesi’nde yer alıp, Bölge’nin önemli tarihi ve eğlence mekânları ile iç içe bir konuma sahip olmanın ağırlığıyla müşterilerine kapılarını açıyor. Otel, Galata Kulesi’ne 50 metre, Galata Köprüsü’ne 750 metre, St.

Galata Door Hotel

Galata / Beyoğlu / İstanbul
İstanbul'da Galata Kulesi'ne 100 m. uzaklıkta yer alan Galata Door Hotel, ücretsiz Wi-Fi, hızlı check-in ve check-out imkanı ve tur masası sunmaktadır. Bu tesiste aile odaları ve teras mevcuttur.

Meroddi Pera Hotel

Galata / Beyoğlu / İstanbul
İstanbul şehrindeki popüler seçimlerimizden biri. Beyoğlu'nun merkezinde yer alan Meroddi Pera Hotel, birçok restoran, sanat galerisi ve mağazanın bulunduğu hareketli İstiklal Caddesi'ne yürüme mesafesindedir.

Dauria Galata Flats

Galata / Beyoğlu / İstanbul
Tesislerimiz, cazibesi ile İstanbul'u selamlayan Galata Kulesi, Haliç denizini geçen Galata Köprüsü, 18.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Neva Şalom Sinagogu Hakkında

Neva Şalom Sinagogu Otelleri Barış vahası anlamına gelen Neva Şalom Sinagogu 1938 yılında kurulmuş olup gerekli izinleri olmadığında belediye tarafından kapatılmıştır. Gerekli izinler alındıktan sonra 1949 yılında çalışmalar başlamış ve ibadete açılmıştır. İki kez bombalı saldırıya maruz kalan sinagog, yapılan restore çalışmaları sonrasında tekrar ibadete açılmıştır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır