Nazır Hamamı Otelleri

En uygun Nazır Hamamı otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Nazır Hamamı Otelleri

Genel Bilgi

14. yüzyılın ikinci yarısında inşa edildiği düşünülen yapı doğu sur duvarına bitişiktir ve güneybatı-kuzeydoğu istikametinde dikdörtgen planlıdır. Hamamın kuzeybatı cephesindeki giriş bölümüne, sonraki yıllarda, dikdörtgen planlı bir yapı eklenmiştir. Giriş kapısından dikdörtgen planlı ve düz damlı sovunmalıöı girilir. Ilıklık bölümüne dikdörtgen biçi

Lavin Suites Hotel

Kaleiçi / Muratpaşa / Antalya
Antalya şehrinde bulunan Lavin Suites Hotel Antalya otelinde rahat kalmanız için minibarlı, klimalı, oturma alanıylı, düz ekran televizyonlu, ses geçirmez pencereli 12 odalar vardır. Bir duş, fön, ücretsiz tuvaletler olan özel banyoları vardır.

Sirius Butik Otel

Kaleiçi / Muratpaşa / Antalya
Odalarda ahşap zeminin yanı sıra ücretsiz Wi-Fi, düz ekran TV ve mini bar bulunur. Üst sınıf odalarda ise şehir manzaralı balkon mevcuttur.

Life Hotel

Kaleiçi / Muratpaşa / Antalya
Tesis Antalyanın popüler ve tarihi bir yeri olan kalekapısının karşısında yer almaktadır. Alış veriş ve eğlence merkezlerinin bulunduğu yerde olmasına rağmen sessiz bir konumdadır. Otelimiz haziran ayında açılmış ve tümüyle yeni yapılmıştır.

Saye Konak Hotel

Kaleiçi / Muratpaşa / Antalya
Saye Konak Hotel'in 7 adet sigara içilmeyen, 4 adet sigara içilebilen özel tasarım geniş odası bulunmaktadır. Konağımız 1951 yılında dönem mimarisi'ne uygun inşaa edilmiş ve 2020 yılında günümüz yapı teknikleriyle aslına uygun restore edilmiştir.

Karyatit Hotel Kaleiçi

Kaleiçi / Muratpasa / Antalya
Bu huzurlu ve konforlu sehir oteli 2016 yilinda yenilenmis olup güzel bir bahçenin içinde kuruludur. 3 katli otelde 3'ü engelli erisimine uygun olmak üzere toplam 30 oda bulunmaktadir.

Held Hotel

Kaleiçi / Muratpaşa / Antalya
Antalya’nın en eski yerleşimi olan Kaleiçi’inde Kılıçarslan Mahallesinin Muhtarı’nın sahibi olduğu, tamamiyle aile işletmesi olan ve yaklaşık 200 senelik tarihi binayı restore ederek hizmete sunduğumuz otelimizde siz misafirlerimizi ev konforunda ağırlam

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Nazır Hamamı Hakkında

Nazır Hamamı Otelleri 14. yüzyılın ikinci yarısında inşa edildiği düşünülen yapı doğu sur duvarına bitişiktir ve güneybatı-kuzeydoğu istikametinde dikdörtgen planlıdır. Hamamın kuzeybatı cephesindeki giriş bölümüne, sonraki yıllarda, dikdörtgen planlı bir yapı eklenmiştir. Giriş kapısından dikdörtgen planlı ve düz damlı sovunmalıöı girilir. Ilıklık bölümüne dikdörtgen biçimli ve dilimli kemerle çevrelenmiş bir kapıdan geçilerek ulaşılır. Üzeri merkezi kubbeyle örtülü olan sıcaklık bölümünün ortasında bir göbektaşı vardır ve etrafında ikisi beşik tonozlu, biri kubbeli üç eyvan ve iki halvet hücresi bulunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır