Nazır Hamamı Otelleri

Bu yerdeki 99 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Nazır Hamamı Otelleri

Genel Bilgi

14. yüzyılın ikinci yarısında inşa edildiği düşünülen yapı doğu sur duvarına bitişiktir ve güneybatı-kuzeydoğu istikametinde dikdörtgen planlıdır. Hamamın kuzeybatı cephesindeki giriş bölümüne, sonraki yıllarda, dikdörtgen planlı bir yapı eklenmiştir. Giriş kapısından dikdörtgen planlı ve düz damlı sovunmalıöı girilir. Ilıklık bölümüne dikdörtgen biçi

Lavin Suites Hotel

Kaleiçi / Muratpaşa / Antalya /
Antalya şehrinde bulunan Lavin Suites Hotel Antalya otelinde rahat kalmanız için minibarlı, klimalı, oturma alanıylı, düz ekran televizyonlu, ses geçirmez pencereli 12 odalar vardır. Bir duş, fön, ücretsiz tuvaletler olan özel banyoları vardır.

Life Hotel

Kaleiçi / Muratpaşa / Antalya /
Tesis Antalyanın popüler ve tarihi bir yeri olan kalekapısının karşısında yer almaktadır. Alış veriş ve eğlence merkezlerinin bulunduğu yerde olmasına rağmen sessiz bir konumdadır. Otelimiz haziran ayında açılmış ve tümüyle yeni yapılmıştır.

Saye Konak Hotel

Kaleiçi / Muratpaşa / Antalya /
Saye Konak Hotel'in 6 adet sigara içilmeyen özel tasarım geniş odası bulunmaktadır. Konağımız 1951 yılında dönem mimarisi'ne uygun inşaa edilmiş ve 2020 yılında günümüz yapı teknikleriyle aslına uygun restore edilmiştir.

La Paloma Hotel Kaleiçi

Kaleiçi / Muratpaşa / Antalya /
Tesiste farklı tiplerde 13 oda mevcut. Odalarda; kasa, telefon, balkon, banyo, klima, Lcd TV, mini mutfak, oturma alanı, spa küveti, uyandırma servisi, WC, yemek grubu, çalışma masası gibi olanaklar bulunuyor.

Ak Asya Hotel

Muratpaşa / Antalya /
Şehrin kalbinde siz varsınız... Antalya’nın kalbinde, tabiat harikası falezlerin üzerinde, göz alıcı manzarasıyla benzersiz bir şehir oteli...

Karyatit Hotel Kaleiçi

Kaleiçi / Muratpasa / Antalya /
Bu huzurlu ve konforlu sehir oteli 2016 yilinda yenilenmis olup güzel bir bahçenin içinde kuruludur. 3 katli otelde 3'ü engelli erisimine uygun olmak üzere toplam 30 oda bulunmaktadir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Nazır Hamamı Hakkında

14. yüzyılın ikinci yarısında inşa edildiği düşünülen yapı doğu sur duvarına bitişiktir ve güneybatı-kuzeydoğu istikametinde dikdörtgen planlıdır. Hamamın kuzeybatı cephesindeki giriş bölümüne, sonraki yıllarda, dikdörtgen planlı bir yapı eklenmiştir. Giriş kapısından dikdörtgen planlı ve düz damlı sovunmalıöı girilir. Ilıklık bölümüne dikdörtgen biçimli ve dilimli kemerle çevrelenmiş bir kapıdan geçilerek ulaşılır. Üzeri merkezi kubbeyle örtülü olan sıcaklık bölümünün ortasında bir göbektaşı vardır ve etrafında ikisi beşik tonozlu, biri kubbeli üç eyvan ve iki halvet hücresi bulunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır