Yardım

Narlıdere Otelleri

Loading...
Sırala

Kaya İzmir Thermal & Convention

Çok iyi
8.5
Balçova Merkez, Balçova, İzmir
2010 yılının Ağustos ayından bu yana hizmet veren Kaya İzmir Thermal & Convention, İzmir'in Balçova ilçesinde yer almaktadır.
Çok iyi
8.5

Rudis Deluxe Hotel

Çok iyi
8.2
Narlidere Merkez, Narlidere, İzmir
Izmir’in en güzide yerlesim bölgesi olan Güzelbahçe Narlidere sahilinde yer alan Rudis Otelimiz, modern ve delüks özellikteki mimarisi, essiz güzellikteki deniz, körfez ve doga manzarasi ve denize sifir konumu ile siz kiymetli misafirlerimize büyüleyici
Çok iyi
8.2

Viona Otel

Normal
2.8
Narlidere Merkez, Narlidere, İzmir
Şehrin gürültüsünden uzak huzurlu ve rahat bir konaklama ortamı sunan Viona Hotel; deniz kenarı konumu ile size eşsiz bir otel konforu sunuyor.
Normal
2.8

Lizbon Hotel

Çok iyi
8.0
Narlidere Merkez, Narlidere, İzmir
Lizbon Hotel, toplam 39 odasıyla oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.
Çok iyi
8.0

Black Lotus Hotel

Narlıdere, İzmir
Denizin kokusunu hissetmek, huzur dolu bir tatilin anahtarıdır. Sürdürülebilir turizm anlayışıyla misafirlerimize unutulmaz bir deneyim sunan, 10 odalı denize sıfır olan otelimiz sizleri ağırlamaktan mutluluk duyar.

Narlıdere

Narlıdere, İzmir il sınırları içinde yer alan bir ilçe olup, kent merkezinde bulunmaktadır. Doğusunda Balçova, batısında Güzelbahçe, güneyinde Menderes ilçeleri ile, kuzeyinde İzmir Körfezi ile çevrelenir. Narlıdere Şehitliği, Kurtuluş Savaşı döneminde canlarını vatan uğruna veren gençlerin anısına yapılmış olup Atatürk Kültür Merkezi'nin karşısındadır. İlçenin bulunduğu bölgeyi Romalılar Akhilleion diye adlandırmaktadır.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor