Namazgah Tabyası Otelleri

Bu yerdeki 22 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Namazgah Tabyası Otelleri

Genel Bilgi

Kilitbahir Kalesinin Yanında bulunan Namazgah tabyası Sultan Abdülaziz döneminde yaptırılmıştır. Çanakkale Savaşına 4.Ağır Topçu Alayı bölgesinde, 2.Ağır Topçu Alayı Taburunun merkeziydi. Tabyada 16 adet kıyı topu vardı. Bunlardan ikisi uzun 14’ü kısa menzilli ve 2’si uçaksavar topudur.1892 yılında modernleştirilen Namazgah,5 Mart 1915 tarihinde Çanak

Bahçeli Konak

Eceabat / Çanakkale /
Tesisimiz bünyesindeki bogaz manzarali, balkonlu apart dairemiz ve pansiyon odalarimiz ile birlikte sizlere konforlu bir iç hacim sunuyoruz.

Hotel Boss

Merkez / Eceabat / Çanakkale /
Boss Hotel, ücretsiz Wi-Fi erişimi içeren klimalı konuk odaları sunmaktadır. Konuklar, 24 saat açık resepsiyon sayesinde otele diledikleri saatte girip çıkabilmektedir.

Hotel Boss II

Merkez / Eceabat / Çanakkale /
Otel ücretsiz Wi-Fi erişimine, klimaya ve Marmara Denizi'nin panoramik manzaralarını sunan bir Fransız balkona sahip odalarla hizmet vermektedir. Boss 2'nun odaları sade tarzda döşenmiş olup uydu TV'lidir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Namazgah Tabyası Hakkında

Kilitbahir Kalesinin Yanında bulunan Namazgah tabyası Sultan Abdülaziz döneminde yaptırılmıştır. Çanakkale Savaşına 4.Ağır Topçu Alayı bölgesinde, 2.Ağır Topçu Alayı Taburunun merkeziydi. Tabyada 16 adet kıyı topu vardı. Bunlardan ikisi uzun 14’ü kısa menzilli ve 2’si uçaksavar topudur.1892 yılında modernleştirilen Namazgah,5 Mart 1915 tarihinde Çanakkale Savaşına katıldı. Çanakkale savunmasındaki en büyük tabyalardan olan Namazgah tabyası Çanakkale savaşlarında 18 Mart 1915’te isabet almıştır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır