Muş Otelleri

Bu yerdeki 4 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Muş Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

Doğu Anadolu Bölgesi'nde bulunan Muş, lalesi ve üzümüyle tanınan, tarihi ve doğal güzelliklere ev sahipliği yapan şehirlerimizden biridir. Tarihi ve kültürel özellikleriyle yüksek bir turizm potansiyeline sahiptir. Muş'ta Bulanık, Hasköy, Korkut, Malazgirt ve Varto ilçeleri bulunur. Muş lalesi şehr

Muş Grand Otel

Merkez / Muş /
Muş Grand Hotel'de oda ve konsiyerj hizmetleri sunan 24 saat açık resepsiyon vardır. Tesis ayrıca ortak bir salon, bilet servisi ve bagaj muhafazası gibi olanaklar da sunulmaktadır. Tesis bünyesinde ayrıca ücretsiz otopark mevcuttur.

Mir Saray Hotel

Merkez / Muş /
Şehrin tam kalbinde bulunan Muş Mir Saray Hotel, sizleri kusursuz hizmet ve üst düzey konforla buluşmaya davet ediyor.

Hotel Diyar Paris

Merkez / Muş /
HOTEL DİYAR PARİS Muş’un ilimizin merkezinde bulunan ve tek 4 yıldızlı otelidir. Doğu Anadolu Bölgesi’ndeki illere yakınlığı ile bilinen Muş ilimizde bulunan otelimiz konaklamak isteyen müşterilerine ev sahipliği yapmaktadır.

KonturInc Test Resort

Güllü Hamam / Merkez / Muş /

Grand Yüksel Otel

Merkez / Güroymak / Bitlis /
Bitlis’in tarihi ve doğal güzelliklerine sahip olan ilçelerinden Güroymak merkez de otelimizi hizmete açmış bulunmaktayız.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Muş Hakkında

Doğu Anadolu Bölgesi'nde bulunan Muş, lalesi ve üzümüyle tanınan, tarihi ve doğal güzelliklere ev sahipliği yapan şehirlerimizden biridir. Tarihi ve kültürel özellikleriyle yüksek bir turizm potansiyeline sahiptir. Muş'ta Bulanık, Hasköy, Korkut, Malazgirt ve Varto ilçeleri bulunur. Muş lalesi şehrin simgelerinden biridir ve yalnızca 15 günlük kısacık bir ömre sahiptir. Nisan sonu, mayıs başı filizlenir ve şehri daha da güzelleştiren bir etki bırakır. Bu dönemde Muş'u ziyaret ediyorsanız, şehrin simgesi haline gelen laleler uğruna yapılan festivale mutlaka katılmanız gerekiyor demektir. Muş otelleri kent otellerinden oluşur. Oda kahvaltı hizmet veren Muş otelleri, şehrin merkezinde konumlanmıştır. Otelz.com'dan Muş otellerini araştırabilir ve zevkinize en uygun tercihi yapabilirsiniz.

 Muş'ta mutlaka görülmesi gereken yerlerin başını Geleneksel Muş Evleri çekiyor. Zaten şehirde keşif yapmak üzere dolaşmaya çıktığınız zaman Muş sokaklarında bu geleneksel yapılara denk geliyorsunuz. Doğal koşulların zorluğu neticesinde mimari özelliklerini kazanan bu evler, genel olarak avlu gerisinde yüksek iki kattan oluşan evlerdir. Evlerin en önemli ve büyük yerleri mutfaklarıdır. Böylece Muş mutfağının da zengin olduğunu anlayabiliriz. Muş'ta mutlaka denemeniz gereken lezzetlerin en önemlileri; Muş Köftesi, Çorti, Domatesli Lahana Dolması ve Hez Dolması'dır. Muş'tan dönerken hediyelik eşya veya Muş'la ilgili bir hatırayı yanınızda götürmek isterseniz oya, dantel ve boncuk işlemesi, halı, kilim ve battaniye dokumaları oldukça özel ve tüm ülkede fark yaratan ürünlerdir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır