Metro Toptancı Market Otelleri

En uygun Metro Toptancı Market otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Metro Toptancı Market Otelleri

Genel Bilgi

Metro Toptancı Market, profesyonellerin kendileri ve işyerleri için ihtiyaç duydukları 20.000 çeşit gıda ve 30.000 çeşit gıda dışı ürünü, “fiyat-kalite-performans” ilişkisini gözeterek sunuyor.Metro Marketin sizlere sunduğu hizmetler;Metro Outlet,Metro Restaurant,Oto Servisi,Size Özel Sevkiyat,Hobim Mutfak Dergisi.Bodrum Toptancı Market Restaurant alı

Villa Camille

Bodrum / Mugla
Sizi herkesten farklı kılacak seçkin bir deneyim için Selvese Luxury Services! Selvese Luxury Services, artık her şeyin kişiye özel olarak tasarlandığı dünyamızda, size özel, mükemmel bir tatili ve çok daha fazlasını sizlerle buluşturma hedefiyle 2018 yı

Villa Seashell

Ortakent / Yahşi / Bodrum / Muğla
Bodrum'un Ortakent beldesinde balkonundan masmavi deniz manzarası sunan dubleks Villa Seashell, tatiliniz boyunca ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konfor olanaklarıyla donatılmış olup keyifli bir taş binada hizmet vermektedir.

Ortakentte Özel Olimpik Yüzme Havuzlu Villa BD410

Ortakent / Bodrum / Muğla
Bu muhteşem, özel yüzme havuzlu kiralık yazlık villa, Bodrum - Ortakent beldesinde 6.000 m² arazi içinde olup gürültüden uzak ama Ortakent/Yahşi'nin mavi bayraklı plajına ve restoranlara araç ile sadece 5 dakikalık mesafede yer alır.

Bodrum Ortakentte Özel Havuzlu Villa BD409

Ortakent / Bodrum / Muğla
Bu muhteşem özel yüzme havuzlu kiralık yazlık villa, Bodrum - Ortakent beldesinde yer almakta olup 230 m² toplam brüt alana sahiptir.

Dilek Ağacı Villaları

Ortakent / Bodrum / Muğla
Tarihi ve doğal güzelliklerin en ihtişamlı ve iç içe olduğu tatil bölgelerinden biri olan Bodrum'un Ortakent Beldesi'nde inşaa edilmiş bu özel villalar, farklı ve şık tasarımı ile unutulmaz tatilin kapılarını açıyor.

Ortakentte Özel Havuzlu Müstakil Villa BD467

Ortakent / Bodrum / Muğla
Bu muhteşem özel yüzme havuzlu kiralık yazlık villa, Bodrum - Ortakent bölgesinde 2.500 m² arazi içinde olup gürültüden uzak ama Ortakent/Yahşi'nin mavi bayraklı plajına ve restoranlara ayrıca Yalıkavak’a araç ile sadece 5 dakikalık mesafededir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Metro Toptancı Market Hakkında

Metro Toptancı Market Otelleri Metro Toptancı Market, profesyonellerin kendileri ve işyerleri için ihtiyaç duydukları 20.000 çeşit gıda ve 30.000 çeşit gıda dışı ürünü, “fiyat-kalite-performans” ilişkisini gözeterek sunuyor.Metro Marketin sizlere sunduğu hizmetler;Metro Outlet,Metro Restaurant,Oto Servisi,Size Özel Sevkiyat,Hobim Mutfak Dergisi.Bodrum Toptancı Market Restaurant alışverişi ve Otel Alışverişleri için en uygun ve çok seçenek sunarken ,son yıllarda perkande satış ile tüm kesime hitap etmektedir.Taze Gıdada,Dondurulmuş Gıdaya,Tüm evin ve İş yerinin ihtiyacı olan ekipmanlara Metro Marketten ulaşabilirisiniz. Çalışma Saatleri;(Restaurant;08.00-23.00 saatleri arası açıktır.) Pazartesi - Cumartesi günleri 08:00 - 22:00 Pazar Günleri 09:00 - 22:00

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır