Marmara Üniv. Eğitm. ve Arştrm.Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 41 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Marmara Üniv. Eğitm. ve Arştrm.Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Tıbbi Birimler Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Beyin ve Sinir Hastalıkları Cildiye Enfeksiyon Hastalıklar ı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Göz Hastalıklar ı Psikiyatri Plastik Cerrahi Kulak Burun Boğaz Hastalıklar ı Nöroloji Ortopedi Üroloji Genel Cerrahi Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz Dahiliye Kadın Hastalıkları ve Doğum Ka

Sahra Kent Suit

Ataşehir / İstanbul
6 adet mutfaklı daireye sahip olan Sahrakent Suites'in tüm daireleri balkonludur. Dairelerde ayrıca oturma odası yer almaktadır. Mutfaklarda; buzdolabı, elektrikli su ısıtıcısı ve set üstü ocak bulunmaktadır.

Inera Hotel Pendik

Merkez / Pendik / Istanbul
Istanbul'un Asya yakasinda Pendik ilçesinde bulunan Inera Hotel Pendik 4*, Sahil ve Feribot iskelesine sadece 5 dakikalik yürüme mesafesindedir. Otel, konuklarina 60 kisi kapasiteli bir toplanti tesisi sunmaktadir.

The Pendik Residence

Alt Kaynarca / Pendik / İstanbul
İstanbul da ki Lüks İş Suitleri Şehrin en eski yerleşim bölgelerinden biri olan Pendik, ticari faaliyetlerin merkezinde hayati bir bölgede konumlandırılmıştır.

Pendik Marine Hotel

Merkez / Pendik / Istanbul
Pendik Marine Hotel, Pendik sahilyolunda yer almaktadir. Otelimiz; tek, çift, üç kisilik oda ve aile suitleri seçenekleri sunan, 18 odali özel dekore edilmis, modern ve sik iç mekanlara sahip bir butik oteldir.

Classes Boutique Hotel

Pendik / İstanbul
Anadolu Yakası’nın ticaret merkezi Pendik’te yer alan Classes Boutique Hotel, iş seyahatleri için ideal bir konaklama alternatifi sunuyor.

My Villa

Merkez / Pendik / İstanbul
My Viila Pendik iş ve tatil seyahatlerinizde geniş, temiz ve ferah odalarıyla konaklama imkanı sunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Marmara Üniv. Eğitm. ve Arştrm.Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Marmara Üniv. Eğitm. ve Arştrm.Hastanesi Hakkında

Marmara Üniv. Eğitm. ve Arştrm.Hastanesi Otelleri Tıbbi Birimler Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Beyin ve Sinir Hastalıkları Cildiye Enfeksiyon Hastalıklar ı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Göz Hastalıklar ı Psikiyatri Plastik Cerrahi Kulak Burun Boğaz Hastalıklar ı Nöroloji Ortopedi Üroloji Genel Cerrahi Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz Dahiliye Kadın Hastalıkları ve Doğum Kardiyoloji

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır