Manisa Devlet Hastanesi Otelleri

Manisa Devlet Hastanesi otelleri, en uygun Manisa Devlet Hastanesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Manisa Devlet Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

20785 m2 arsa üzerinde 4 ana bloktan oluşmaktadır. A Blok 1938 yılında hizmete alınmış ilk hastane binasıdır.A Blok 2. katta cerrahi servisler ameliyathane, yeni yoğun bakım ve özel hasta odaları bulunmaktadır. Ayrıca bu katta göz ve cildiye servisleri bulunur. B Blok 1961 yılında hizmete alınan bu bina100 yataklı göğüs hastalıkları hastanesi olarak

My Rezidans Hotel

Merkez / Manisa
Her şeyin estetik, kalite ve rahatlık konseptinde düşünüldüğü bir yer var ! Manisa' da modern bir yaşamın tüm renkleri estetik, kaliteli, sağlam bir yapı ile birliktedir. Yaşam kalitesini zirveye ulaştıracak tüm gereksinimler hazırlanmıştır.

Giritligil Otel

Merkez / Manisa
Teknolojinin tüm imkânlarından yararlanan otel odalarında uluslararası standartlarda üretilmiş banyo malzemeleri misafirlere hediye edilmektedir. Her oda da usb şarj başlığı bulunmaktadır.

Oruçoğlu Oreko Otel

Kuşlubahçe / Merkez / Manisa
Manisa'da bulunan Oruçoğlu Oreko Hotel ücretsiz wifi ve LCD TV içeren klimalı odalar ile hizmet vermektedir. Otel bünyesinde ücretsiz özel otopark, toplantı olanakları ve 24 saat açık bir resepsiyon vardır.

Looks Hotel

Merkez / Manisa
Manisa Organize Sanayii Bölgesi’ne 7 km. mesafede olup yakınındaki çarşı, alışveriş merkezleri, restoranlar, sinemalar, sosyal - kültürel merkezler ve spor merkezleri ile de misafirlerine avantajlı bir konaklama imkânı sağlamaktadır.

Hotel Arma

Merkez / Manisa
1980 Yılından bu yana turizm sektöründeki tecrübemiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla, 3 yıldızlı bir otelin gerektirdiği donanımın üzerinde profesyonel hizmet vermekteyiz.

Büyük Saruhan Hotel

Merkez / Manisa
Imer Grup bünyesinde faaliyet gösteren Imer Otelcilik A.S. ve Imer Enerji Üretim A.S. 1912 senesinden beri ticaretle ugrasan bir aile tarafindan kurulmus aile sirketleridir. Imer Otelcilik, 1981 yilindan beri konaklama sektöründe hizmet vermektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Manisa Devlet Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Manisa Devlet Hastanesi Hakkında

Manisa Devlet Hastanesi Otelleri 20785 m2 arsa üzerinde 4 ana bloktan oluşmaktadır. A Blok 1938 yılında hizmete alınmış ilk hastane binasıdır.A Blok 2. katta cerrahi servisler ameliyathane, yeni yoğun bakım ve özel hasta odaları bulunmaktadır. Ayrıca bu katta göz ve cildiye servisleri bulunur. B Blok 1961 yılında hizmete alınan bu bina100 yataklı göğüs hastalıkları hastanesi olarak yaptırılmıştır. C Blok 2003 yılında hizmete açılmıştır. Bu binada poliklinikler, hasta hakları birimi, laboratuarlar, kan alma merkezi ve hekim odaları bulunmaktadır. D Blok 2008 yılında hizmete açılan idari binadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır