Manavgat Devlet Hastanesi Otelleri

Manavgat Devlet Hastanesi otelleri, en uygun Manavgat Devlet Hastanesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Manavgat Devlet Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Hastane, 21.11.1999 tarihinde açılan yeni binasında hizmet vermeye başlamıştır. Beş binadan oluşmaktadır ve 179 yatak kapasitelidir. A Blok; İdari kısım, Poliklinikler, Servisler, Ameliyathane, Doğum Salonu, Yoğun Bakım, Röntgen, Ultrason, Odyometri, Transfüzyon Merkezi, Tomografi, Kemik Tarama Ünitesi, Biyokimya Laboratuarı, Mikrobiyoloji Laboratua

River Boutique Hotel

Manavgat Merkez / Manavgat / Antalya
River Boutique Hotel'de 10'u standart 4'ü superior olmak üzere iki adet oda çeşidi bulunmaktadır. Odalarımızın içerisini kendinizi evinizde hissetmeniz üzerine dizayn ettik.

The Sansa Hotel & Spa

Side / Manavgat / Antalya
telimizin Manavgat merkezde olmasının en büyük avantajı bölgemize gelen Tüm yerli ve yabancı turistlerin mutlaka yaptıkları aktivitelerden olan Manavgat Köprüsü,Manavgat Şelalesi,Pazartesi ve Perşembe Halk Pazarları,Şehrin bir uçtan bir uca uzanan alış

Derin Ma Sorgun

Side / Manavgat / Antalya
5 yıldızlı otel kalitesinde lüks konforu bir arada barındıran mükemmel bir butik oteli hizmeti sunuyoruz. İş seyahatlarinizde ve aile konaklamalarınızda bizleri tercih edebilirsiniz.

Villa Hania

Side / Manavgat / Antalya
Tesisimiz Side mahallesinde 3 katlı,Osmanlı-Rum tarzı çumbalı konak şeklinde inşa edilmiş olup 4 adet 2 ve 3 kişilik 4 adet 4 ve 5 kişilik toplam 8 müşteri odası bulunmaktadır.

Suhuf otel

Manavgat Merkez / Manavgat / Antalya
Suhuf Otel toplam 30 odalı olup, oda ve kkonseptinde hizmet vermektedir. Odalarımızda klima, uydu yayın TV, minibar, klima, 24 saat sıcak su, havlu seti, terlik, banyo buklet ürünleri gibi konforunuz ve rahatınız için her türlü detay düşünülmüştür.

Beyaz Saray Hotel

Side / Manavgat / Antalya
atilinizi, Akdeniz'in incisi Antik Side kentinde, Beyaz Saray Hotel de geçirmeye ne dersiniz? Beyaz Saray Hotel sizleri Side deki tarihi yerleri gezmeye, Güneş , Deniz ve Doğanın tadını çıkarmaya günbatımını izlemeye tarihin büyüleyici atmosferinde sah

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Manavgat Devlet Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Manavgat Devlet Hastanesi Hakkında

Manavgat Devlet Hastanesi Otelleri Hastane, 21.11.1999 tarihinde açılan yeni binasında hizmet vermeye başlamıştır. Beş binadan oluşmaktadır ve 179 yatak kapasitelidir. A Blok; İdari kısım, Poliklinikler, Servisler, Ameliyathane, Doğum Salonu, Yoğun Bakım, Röntgen, Ultrason, Odyometri, Transfüzyon Merkezi, Tomografi, Kemik Tarama Ünitesi, Biyokimya Laboratuarı, Mikrobiyoloji Laboratuarı bulunmaktadır. B Blok; Poliklinikler, EKG Odası, EEG odası, Eforlu EKG odası, Acil servis, Acil Röntgen, Acil Laboratuar, Talasemi Ünitesi, Pansuman ve Enjeksiyon Poliklinikleri, Sigara Bırakma Polikliniği bulunmaktadır. C Blok; Diyaliz Servisi, Faturalama, Tahakkuk ve Kalite Yöneti Birimi bulunmaktadır. D Blok; Ambar ve Ayniyat Birimi, Döner Sermaye Saymanlığı, Patoloji Laboratuvarı ve MR Merkezi bulunmaktadır. E Blok; Ana binadan ayrı olarak Side’de Side Fizik Tedavi Merkezi bulunmaktadır. A ve B Blok binalarında toplam 58 poliklinik bulunup, 63 Uzman Hekimle hizmet verilmektedir. Beyin Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Dermatoloji (Cildiye), Göz, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göğüs Cerrahisi, Kulak Burun Boğaz, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Nöroloji, Ortopedi, Pisikiyatri, Üroloji, Plastik Cerrahi, Kardiyoloji, Acil Servis, Mikrobiyoloji Laboratuvarı, Biyokimya Laboratuvarı, Patoloji Laboratuvarı, birimleri ile hizmet vermektedir. Manavgat Devlet Hastanesi; 2000 yılında "Bebek Dostu Hastane" ödülünü almıştır ve bu konudaki çalışmaları devam etmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır