Kurtuluş Yolu ve İskelesi Otelleri

Bu yerdeki 0 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Kurtuluş Yolu ve İskelesi Otelleri

Genel Bilgi

Ulu Önder Atatürk’ün kurtuluş Savaşı'nı başlatmak üzere Bandırma vapuru ile Samsun’a demirlediği iskeleyi ve yürüdüğü yolu ölümsüzleştirmek ve yeniden yaşatmak için Kurtuluş yolu ve iskelesi İlkadım sahilinde inşa edilmiştir. 45 m. uzunluğunda 8 m. genişliğinde bir alana inşa edilmiştir.bu bahsedilen alan üzerinde bulunan Atatürk ve 18 silah arkadaşla

North Point Hotel

Merkez / Samsun /
Şehir manzaralı North Point Hotel'de, 2 adet restoran ile LCD TV, ücretsiz Wi-Fi ve deniz veya şehir manzarasına sahip modern bir şekilde dekore edilmiş odalar bulunmaktadır. North Point Hotel'in konforlu odaları klima ve minibar ile donatılmıştır.

Samsun Kapris Hotel

Merkez / İlkadim / Samsun /
Samsun'un kalbi olarak nitelendirilen İlkadım ilçesinde bulunan Samsun Kapris Hotel, hem iş hem de turistik amaçlı seyahatler için güzel bir alternatif sunmaktadır. Samsun Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne 3,5 km., Samsun Çarşamba Havaalanı'na 19 km.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Kurtuluş Yolu ve İskelesi Hakkında

Kurtuluş Yolu ve İskelesi Otelleri Ulu Önder Atatürk’ün kurtuluş Savaşı'nı başlatmak üzere Bandırma vapuru ile Samsun’a demirlediği iskeleyi ve yürüdüğü yolu ölümsüzleştirmek ve yeniden yaşatmak için Kurtuluş yolu ve iskelesi İlkadım sahilinde inşa edilmiştir. 45 m. uzunluğunda 8 m. genişliğinde bir alana inşa edilmiştir.bu bahsedilen alan üzerinde bulunan Atatürk ve 18 silah arkadaşlarının ayırtılamayacak bir şekilde gerçeklerine benzeyen sülietleri, ziyaret için gelenleri adeta büyülemektedir, Ulu Önderimiz'i ve silah arkadaşlarını bugün görmüş gibi heyecanlandırmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır