Kumru Otelleri

En uygun Kumru otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Kumru Otelleri

Genel Bilgi

İlçeKaredeniz Bölgesinin Orta Karadeniz Bölgesinde Ordu ilinin iç ilçelerinden birisidir. Kumru İlçesi’nin tarihi yapı olarak gösterilmeye değer en güzel yapısı Küşnafak Kayasıdır. Tarihi kayanın 1500-2000 yıllık bir geçmişinin olduğu varsayılmaktadır.Yüksek ve dağlık bir alanda bulunan Küşnafak Kayasının hangi beylik zamanında oluştuğu hakkında hiçbi

Neu Grand Hotel

Aybasti Merkez / Aybasti / Ordu
Neu Grand Otel toplam 12 odali butik bir aile isletmesidir. Oda ve konseptinde hizmet vermektedir.

Yalçın Resort Hotel

Fatsa / Ordu
Karadeniz’in bütün özelliklerini bünyesinde barındıran FATSA, yeşil ile mavinin birleştiği, güneş ile bulutun dans ettiği doğasıyla dört mevsimi birden sizlere yaşatacaktır.

Yildiz Tepe Otel

Aybasti / Ordu
Otel odalarında; TV, internet (Wi-fi), Banyo (duş+WC+saç kurutma makinesi) Apart evlerde; Ankastre mutfak, ocak, TV, internet (Wi-fi), Banyo (duş+WC+saç kurutma makinesi) bulunmaktadır.

Fatsa Safir Otel

Fatsa / Ordu
Safir Otel olarak sektörde 20 yılı bulan tecrübemiz, yenilenen modern mimarimiz ve hiç azalmayan hizmet aşkımız ile sizlere evinizin konforunu ve rahatlığını sunmaktan mutluluk duyuyoruz

Belen Yayla Otel

Perşembe Yaylası / Aybastı,Ordu
Karadeniz´in Canik Dağları'nın zirvesinde, haraketli şehir hayatının çok uzaklarında tamamen el değmemiş doğal güzellikler içerisinde temiz yayla havasında bir tatil için sizleri Belen Yayla Otel'e davet ediyoruz.

Dolunay Otel Ordu

Fatsa Merkez / Fatsa / Ordu
Dünyada bulunduğu kentin simgesi olmuş pek çok otel var. Dolunay Otel'de 1983'den bu yana, yeşille mavinin buluştuğu Karadeniz kıyısında, muhteşem manzarası ile anılarda yer etmiş eşsiz bir tesistir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Kumru Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Kumru Hakkında

Kumru Otelleri İlçeKaredeniz Bölgesinin Orta Karadeniz Bölgesinde Ordu ilinin iç ilçelerinden birisidir. Kumru İlçesi’nin tarihi yapı olarak gösterilmeye değer en güzel yapısı Küşnafak Kayasıdır. Tarihi kayanın 1500-2000 yıllık bir geçmişinin olduğu varsayılmaktadır.Yüksek ve dağlık bir alanda bulunan Küşnafak Kayasının hangi beylik zamanında oluştuğu hakkında hiçbir bilgi bulunmamaktadır.Kumru İlçesi’ne gidildiğinde ziyaret etmeniz için güzel bir yapıya sahip olan bu kale aynı zamanda Kumru İlçesi’ne de kuş bakışı bakmanızı sağlayacaktır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır