Keçeci Hamamı Otelleri

En uygun Keçeci Hamamı otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Keçeci Hamamı Otelleri

Genel Bilgi

Keçeci Hamamı'ın rivayetlere göre XVI.-XVII yüzyılda yapıldığı söylenmektedir.Hamam kesme taştan, soyunmalık ve sıcaklık bölümlerinden meydana gelmiştir. Osmanlı mimarisindeki hamam tiplerinden biraz farklıdır. Soyunmalık bölümü beşik tonozludur. Bunun güneyine bitişik olan ve dikdörtgen planlı sıcaklık bölümünde keçe pişirilmektedir. Bu bölümün iki

Akgöl Hotel

Merkez / Şanliurfa
Hizmet ve yiyecek içecek sektöründe uzun yıllardır işletmeci, yap işlet anlayışı ile çalışan şirketimiz 3 restaurant 2 cafe birimi ile totalde 60’a yakın konusunda uzman ve kalifiye personeliyle Şanlıurfa’ya hizmet vermektedir.

Grand Urfa Otel

Merkez / Şanliurfa
Güneydoğunun güzide ili Şanlıurfa, konumu, tarihi ve turistik özellikleri, Şanlıurfa ile bütünleşen Balıklı Gölü ve çiğ köftesi ile ünlenen bir ilimizdir.

Grand Gülizar Otel

Merkez / Merkez / Şanliurfa
Otelimiz yeni bir tesistir. Toplam 79 odadan olusmaktadir., Odalarda; Wi-Fi, Led Tv, minibar, kettle, çay, kahve , gardrop, 24 saat sicak su, buklet malzemeleri, saç kurutma makinesi, telefon bulunmaktadir.

Urfa Kilim Otel

Merkez / Şanliurfa
Kilim Otel, Şanlıurfa Merkez'de konuklarını dört mevsim kusursuz bir hizmet anlayışı şle ağırlamaktadır. Kilim Hotel, tüm ortak alanlarında ve konaklama odalarında Wi - Fi erişimli kablosuz internet ağı sağlamaktadır.

Asil Otel

Merkez / Merkez / Şanliurfa
Değerli Konuğumuz, Asil Otelimiz'de konaklayacağınız sürenin gönlünüzce geçmesini dileriz. Bu süre boyunca ilk ve önemli hedefimiz, sizlere rahat ve dostça geçen günler yaşatmaktır.

Dedeman Şanlıurfa

Merkez / Şanliurfa
Tüm şehrin etkileyici bir manzarasını sunan bu prestijli 5 yıldızlı otel, modern konaklama birimleri ve olanaklara sahiptir. Otelin ısıtmalı kapalı yüzme havuzunda gevşeyebilir veya fitness merkezinde stres atabilirsiniz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Keçeci Hamamı Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Keçeci Hamamı Hakkında

Keçeci Hamamı  Otelleri Keçeci Hamamı'ın rivayetlere göre XVI.-XVII yüzyılda yapıldığı söylenmektedir.Hamam kesme taştan, soyunmalık ve sıcaklık bölümlerinden meydana gelmiştir. Osmanlı mimarisindeki hamam tiplerinden biraz farklıdır. Soyunmalık bölümü beşik tonozludur. Bunun güneyine bitişik olan ve dikdörtgen planlı sıcaklık bölümünde keçe pişirilmektedir. Bu bölümün iki yanına birer metre yüksekliğinde sekiler ham keçelerin pişirilmesi için yerleştirilmiştir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır