Karaköy Camii Otelleri

Karaköy Camii otelleri, en uygun Karaköy Camii otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Karaköy Camii Otelleri

Genel Bilgi

Karaköy Camisi,taç kapısı üzerinde yer alan çini kitabesine göre1562 – 1563 tarihinde Musa Paşa oğlu Mehmet Bey’in annesi tarafından Cuma Camisi olarak yaptırılmıştır. Dikdörtgen planlı, moloz taş örgülü camiyi kiremitli bir çatı örtmektedir. Mermerden yapılmış cümle kapısı ve üzerinde yer alan çini kitabesiyle dikkat çekmektedir. Sülüs hatlı kitabe

Çamlıçeşme Hotel

Merkez / Bolu
Bolu şehir merkezine sadece 5 km mesafede bulunan Çamlıçeşme Hotel'in halı kaplı ve balkonlu odalarında Wi-Fi erişimi ücretsizdir. Otelin restoranında her gün açık büfe kahvaltı sunulur ve açık havada yemek yeme imkanı vardır.

Karpalas City Hotel & Spa

Merkez / Bolu
Spa içerisinde bulunan SPA merkezi Türkiye ve dünyanın bir çok farklı noktasından gelen üstün beklentilere sahip iş, tatil ve sağlık amaçlı seyahat eden misafirlere birçok hizmet ve imkanı bir arada sunmayı hedefliyor.

Hampton By Hilton Bolu

Karacasu / Merkez / Bolu
Çağdaş donanımı,modern dizayn ve mimarisiyle düzenlenmiş odalarında misafirlerine yüksek uyku kalitesi ve konforu garantileyen otel hampton ayrıcalıklarından yararlanma fırsatlarını da sizlere sunmaktadır.

Poli House

Merkez / Bolu
Poli House’da dai̇releri̇mi̇z merkezi̇ konumda olup, evi̇ni̇zin konforunda i̇hti̇yaçlarınıza yönelik tüm eşyalar mevcuttur.

Evim Apart Suit

Merkez / Bolu
Bolu'nun merkezi konumunda bulunan Evim Apart'ın temel prensibi sizin ve ailelerinizin endişelerini güvene dönüştürüp huzurla bu zamanı en verimli şekilde geçirmenizi sağlayan bir ortam sağlamaktır.

Bolu Apart

Merkez / Bolu
Geniş ve konforlu dairelerimiz ile kalabalık ailelerin konaklamalarına uygundur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Karaköy Camii Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Karaköy Camii Hakkında

Karaköy Camii  Otelleri Karaköy Camisi,taç kapısı üzerinde yer alan çini kitabesine göre1562 – 1563 tarihinde Musa Paşa oğlu Mehmet Bey’in annesi tarafından Cuma Camisi olarak yaptırılmıştır. Dikdörtgen planlı, moloz taş örgülü camiyi kiremitli bir çatı örtmektedir. Mermerden yapılmış cümle kapısı ve üzerinde yer alan çini kitabesiyle dikkat çekmektedir. Sülüs hatlı kitabenin zemini lacivert; yazılar ise, beyaz renklidir. Alttan ve üstten bitkisel bordürlü kitabenin, harf ve satır aralarına çiçek motifleri serpiştirilmiştir. Bordür ve çiçek motiflerinde kırmızı, yeşil ve beyaz renkler kullanılmıştır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır