İskenderun Doğum ve Çocuk Bakımevi Otelleri

En uygun İskenderun Doğum ve Çocuk Bakımevi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun İskenderun Doğum ve Çocuk Bakımevi Otelleri

Genel Bilgi

Binada 8 Kadın Doğum Polikliniği, 7 Çocuk Hastalıkları Polikliniği oluşturulmuştur. Kadın Doğum ve Çocuk ağırlıklı Acil Servis, Doğumhane ve Yeni Doğan Yoğun Bakım ünitelerinde son aşamaya gelinmiştir. Tüm ünitelerimiz Sağlık Bakanlığı Kalite Kriterleri'ne uygun olarak yapılmaktadır.Alanında uzman hekimlerle size İskenderun sahilde bulunan binasında h

Grand Akçalı Otel

İskenderun / Hatay
Otelimizde 46 oda bulunmaktadır, sigara içme alanımız dışardadır.

La Perla Premium Otel

Merkez / İskenderun / Hatay
La Perla Premium Hotel en az 115 yıllık geçmişe sahip tarihi yapının tekrar restore edilmesiyle hayat bulmuştur. Yapı dönem mimarisine sadık kalınarak ve olabildiğince tarih dokusu korunarak restore edilmiştir.

Özgün Apart Otel Hatay

Iskenderun / Hatay
Özgün Apart Otel Hatay, Atatürk Anit Meydani 5 dk., Kaptan Mehmet Pasa Camisi 6 dk., Cumhuriyet Meydani 7 dk. yürüme mesafesindedir. Payas Kalesi 26 km., Makras Kalesi 36 km Havaalanina 40 km. uzakliktadir.

İmrenay Otel

İskenderun / Hatay
Konumumuz gereği tesisimiz'de odalar'da şehir manzarası'nı, isterseniz de 1,5 dakika'lık yürüme mesafesi ile deniz kenarı'nın tadını çıkartabilirsiniz. Tesisin genelinde ücretsiz bir şekilde Wi-Fi hizmeti'nden yararlanabilirsiniz.

Altındişler Otel

Merkez / İskenderun / Hatay
Ücretsiz WiFi erişimi ile donatılmış Altındişler Otel, İskenderun'da evcil hayvan dostu konaklama birimleri sunmaktadır.Düz ekran uydu TV temin edilmektedir.Tesisin resepsiyonu 24 saat açıktır.Konuklar otelde bilardo oynayabilir.

Aykut Palas Otel

Merkez / İskenderun / Hatay
Aykut Palace Otel turistik bir oteldir. Otelimizde 45 oda 88 yatak kapasitesi mevcuttur. Otelimizde sınırsız wifi, telefon hizmeti, 24 saat sıcak su, klimalı konforlu odalar ve oda servisimiz bulunmaktadır. Tesis genelinde Wi-Fi erişimi ücretsizdir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

İskenderun Doğum ve Çocuk Bakımevi Hakkında

İskenderun Doğum ve Çocuk Bakımevi Otelleri Binada 8 Kadın Doğum Polikliniği, 7 Çocuk Hastalıkları Polikliniği oluşturulmuştur. Kadın Doğum ve Çocuk ağırlıklı Acil Servis, Doğumhane ve Yeni Doğan Yoğun Bakım ünitelerinde son aşamaya gelinmiştir. Tüm ünitelerimiz Sağlık Bakanlığı Kalite Kriterleri'ne uygun olarak yapılmaktadır.Alanında uzman hekimlerle size İskenderun sahilde bulunan binasında hizmet vermektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır