İmaret Camii Otelleri

En uygun İmaret Camii otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun İmaret Camii Otelleri

Genel Bilgi

İmaret Camii,Vakıf kayıtlarına göre Kızıl Ahmed Bey soyundan Şemsi Paşa tarafından 16. yüzyılda yaptırılmıştır.Camii yapılan onarımlar ile zaman içerinde orijinalliğini kaybetmiştir.Cami duvarları dört sıra tuğla, bir sıra taş dizisinden oluşmaktadır. Dikdörtgen planlı caminin cümle kapısı üzerinde, üst üste iki kartuş içerisinde iki satır sülüs kitab

Bolu Suit Otel

Merkez / Bolu
Modern tarzda döşenmiş 28 adet konforlu odası, 70 kişilik modern şekilde döşenmiş restoranımızda sabah kahvaltılarınızı eşsiz bir keyfe dönüştürmek için açık büfe kahvaltı olarak hizmetinizdedir.

Otel 374

Merkez / Bolu
Otel 374, toplam 19 odalı olup oda & kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

Bolu City Otel

Merkez / Bolu
Bolu City Otel'de açık büfe kahvaltı hizmeti verilmekte olup, kapalı otopark mevcuttur. 24 saat oda servisi hizmeti ve otel içerisinde mini market mevcuttur.

Aydogdu Suit

Merkez / Bolu
Tüm dairelerimiz dogal gazli olup 24 saat sicak su, kapali otopark hizmetimiz vardir. Sinirsiz Wi-Fi mevcuttur.

Bolu Grand Köroğlu Otel

Merkez / Bolu
Bolu'nun tam merkezinde; ama gürültüden uzak bir lokasyonda 2019 yılında hizmete giren otelimiz delüks oda ve süitlerimizde misafirlerini ağırlamaktadır.

Özkanlar Apart

Merkez / Bolu
Bolu'daki eviniz 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 kendinden mutfaklı daireler 2,3,4,5,6 ve 8 kişi kapasiteledir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

İmaret Camii Hakkında

İmaret Camii Otelleri İmaret Camii,Vakıf kayıtlarına göre Kızıl Ahmed Bey soyundan Şemsi Paşa tarafından 16. yüzyılda yaptırılmıştır.Camii yapılan onarımlar ile zaman içerinde orijinalliğini kaybetmiştir.Cami duvarları dört sıra tuğla, bir sıra taş dizisinden oluşmaktadır. Dikdörtgen planlı caminin cümle kapısı üzerinde, üst üste iki kartuş içerisinde iki satır sülüs kitabe yer almaktadır. Kuzeybatı köşede tuğla minaresi bulunmaktadır. II. Abdülhamid zamanından kalma üzeri nakışlı ahşap bir tavanı vardır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır