Yardım

Loading...
Sırala

Arya Termal

Müthiş
9.2
Gazligöl, İhsaniye, Afyon
Arya Termal Hotel 105.
Müthiş
9.2

Villa Kent Termal Otel

Yaylabaği, İhsaniye, Afyon
Villa Kent Termal Otel olarak, konuklarımıza eşsiz bir termal deneyimi sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Vadi Termal

Yaylabaği, İhsaniye, Afyon
Termal Suyun Başkenti Afyonkarahisar, olanaklar eşliğinde yenilenip tazelenme imkanı sunan Yayla Termal, Frigya Medeniyeti’nin beşiğindeki termal suyu ile tarihten bu yana var olmuş Gazlıgöl mevkiinde yer almaktadır.

Özbudak Termal Otel

Çok iyi
8.7
Gazligöl, İhsaniye, Afyon
Sefa Termal Tatil Köyü, 322 oda, 28 villa ve 32 apart daire olmak üzere toplamda 1576 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. 60.000 m² alan üzerine kurulmuş tesisimiz ile misafirlerimize sağlıklı ve huzurlu bir yaşam merkezi sunmaktadır.
Çok iyi
8.7

Çakır Termal Otel

Müthiş
9.1
Gazligöl, İhsaniye, Afyon
Çift konaklamalarda evlilik şartı aranmaktadır. Afyon Gazlıgöl’ün termal suyuyla buluşmak isteyenleri ağırlayan Özçakır Termal Apart Otel, misafirlerine bir evin olanaklarını ve konforunu sunuyor.
Müthiş
9.1

Ötüken Termal Otel

Çok iyi
8.2
Gazligöl, İhsaniye, Afyon
Ötüken Termal Otel, toplam 20 adet havuzlu odası ile termal otel olarak hizmet veren bir aile işletmesidir.
Çok iyi
8.2

Tuna Termal Resort & Spa

Çok iyi
8.2
Gazligöl, İhsaniye, Afyon
Tuna Termal Resort & Spa, 50.000 m² konut alanı, 22.000 m² açık alan ve 8.000 m² kapalı sosyal tesisi ile 80.000 m² toplam alanda kurulu dev bir Termal Tatil Köyü olarak Nisan 2011'den itibaren misafir ağırlamaya başlamıştır.
Çok iyi
8.2

Ceylan Termal Saglikli Yasam Köyü

İyi
7.8
Gazligöl, Ihsaniye, Afyon
Tesisimiz, 15.000 m²'lik bir arazi üzerine insa edilen Saglikli Yasam Köyü tasariminin , %65'lik bölümü yesil alan ve sosyal mekanlar olarak ayrilmistir.
İyi
7.8

Afion Termal

Çok iyi
8.2
Gazligöl, İhsaniye, Afyon
Suyla gelen şifaya davetlisiniz...
Çok iyi
8.2

Başaranlar Termal Hotel

Müthiş
9.0
Gazligöl, İhsaniye, Afyon
Tesis bünyesinde bulunan süpermarketten, her türlü alışverişinizi yapabilirsiniz. Ayrıca yine özel bir alanda Mescid ve toplantılarınız için toplantı salonu mevcuttur.
Müthiş
9.0

Gazlıgöl Elit Termal Otel

Çok iyi
8.3
Gazligöl, İhsaniye, Afyon
Gazlıgöl Elite Termal Otel, ev rahatlığındaki 1+1 odaları ile misafirlerini ağırlıyor. Odalarda özel termal havuzlu banyolar, mutfak ve oturma bölümleri, tesisin alt katında bir restoran bulunuyor.
Çok iyi
8.3

Coskun Apart Otel

Normal
5.0
Gazligöl, İhsaniye, Afyon
Afyonkarahisar’da misafirlerine hem ruhen hem bedenen dinlenebilecekleri bir hizmet sunan Gazlıgöl Coşkun Termal Apart Hotel, tatil yaparken yenilenip tazelenerek evine zinde dönebileceğin bir konaklama alternatif oluşturuyor.
Normal
5.0

Güler Otel Afyonkarahisar

Gazligöl, İhsaniye, Afyon
Tesisimiz toplamda yirmi adet apart daireden oluşmaktadır. Dairelerde; Wi-Fi, Tv, uydu kanalları, oturma grubu, buzdolabı, kettle, ocak, mutfak, mutfak gereçleri, yemek takımı, yemek masası, banyo, duş, buklet malzemeleri, bulunmaktadır.

Grand Özgül Termal Tatil Köyü

Müthiş
9.1
Gazligöl, İhsaniye, Afyon
Grand Özgül Thermal Holiday Village acık ve kapalı havuzlarımızla ayrıca iyilestirici kaplıca banyoları terapi imkanı sunmaktadır.tesisimizinde lcd tv internet hizmeti ayrıca camasir, ütü odaları donanımlı mutfaklarda mutfak aletleri mevcuttur.
Müthiş
9.1

Afyon Regulus Thermal Apart Hotel & Villas

Müthiş
9.5
Gazligöl, İhsaniye, Afyon
Termal turizmin başkenti olan Afyonkarahisar'da hizmet veren Regulus Termal, sunduğu 25 farklı dinlenme alanıyla konuklarını stresten arındıracak huzurlu bir tatil vaat ediyor.
Müthiş
9.5

Inn Hotel Ayazini

Müthiş
9.2
İhsaniye, Afyon
Tarihi keşfe çıkarken kalabileceğiniz huzur dolu bir ortam. Bir yer düşünün ki binlerce yıllık gizemi içinde barındıran, doğal güzelliklerin ve binlerce yıllık tarihin iç içe geçtiği bir köy.
Müthiş
9.2

Gazlıgöl Çelik Termal

Gazligöl, İhsaniye, Afyon
Tesisimiz bünyesinde 2 adet 2+1 termal havuzlu apart villamız vardır. Sadece aile konaklamasına uygundur.

MR Grand Villa Termal Otel Gazlıgöl

Normal
4.7
Gazligöl, İhsaniye, Afyon
MR Grand Villa Termal Otel Gazlıgöl, 100.000 m²'lik büyük bir alan üzerine kurulmuş Afyon Gazlıgöl'ün en büyük termal otel özelliğine sahiptir.
Normal
4.7

İhsaniye

Afyon'a 30 kilometre uzaklıkta bulunan İhsaniye ilçesi, ulaşım sorunu yaşamadan Afyon'un merkezine varabileceğiniz ve doğanın güzellikler konusunda cömert davrandığı ilçelerimizden biri. İlçeyi meşe, çam, ardıç ormanları ve korulukları çevreliyor. Temiz havası bol olan İhsaniye'de otellerin çoğunun termal hizmeti de bulunuyor. Sağlık ve şifa adına ülkemiz için çok büyük önem taşıyan Afyonkarahisar'da, İhsaniye otelleri konaklama yapmak için hem uygun hem de kaliteli. Otelz.com'dan dilediğiniz otelde rezervasyon yaptırabilir, keşif ve şifa dolu konaklamanıza başlayabilirsiniz.

İhsaniye'de mutlaka görülmesi gereken yerler Kaplıkayalar, Göynüş Vadisi ve Üçlerkayası Köyü'dür. Ziyaretiniz sırasında hepsine özel vakit ayırmanız gereken bu yerlerin tarihi açıdan en zengin olanı ise Üçlerkayası Köyü... Tarihin her döneminde, topraklarında yerleşim bulunan Üçlerkayası Köyü, İhsaniye merkezine 7 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Eski adı Lion (Aslan) olarak bilinen köye kara iklimi hakim. Göynüş Vadisi ise Aslantaş, Yılantaş ve Maltaş adlı açık hava tapınaklarından oluşuyor. Aslantaş, kapısının yanlarında heybetli aslan heykelleri barındıran bir mezar. Yılantaş ise ön yüzünde iki tane yılan kabartması bulunan fakat zarar gördüğü için kirişleri görünen tarihi bir yapı. Son olarak Maltaş, yere gömülü bir tapınak cephesidir. Gizemli ve büyülü bir yolculukta olduğunuz hissedebileceğiniz açık hava tapınağı İhsaniye ziyaretinizde keyifli ve kültürel dakikalar geçirmenizi sağlayacak

Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor