Kişi Sayısı
Bir oda daha ekle

İzmir Tatil Evi Otel Koşulları

Check/in

En erken saat 13:00 ve sonrası

Check/out

En geç saat 11:00 ve sonrası

Evcil Hayvan

Evcil hayvan barınamaz

Sigara

Odalarda sigara içilmez

Çocuklar

1 yaşına kadar olan bebekler ücretsizdir

Tesisin ücretsiz çocuk politkası yoktur

Giriş saatleri

Tesise 08:00 – 23:00 saatleri arasında giriş yapılabilir. Bu saatler dışında giriş kapası kapalıdır.

Geçerli kart tipleri

Saatlik Oda Nedir ?

Saatlik Oda, tesislerin belirlediği saat dilimleri arasında konaklayabileceğiniz ve saatlik ödeme yapabileceğiniz bir konaklama fırsatıdır. Odanızı kullanacağınız saat kadar ödeyin, tasarruf edin!

Saatlik Oda Avantajları:

 • Saatlik konaklama fırsatı
 • Tesisler tüm gün fiyatı yerine, saat dilimleri kadar ödeme imkânı sunar
 • Covid-19 önlemleri eşliğinde konaklama
 • Ön ödemesiz rezervasyon imkânı

OtelOfis Nedir?

09:00-17:00 saat dilimi arasında, daha az fiyatla, ofis imkânları eşliğinde konaklama fırsatıdır. Otelde ofis imkânlarıyla vakit geçirin!

OtelOfis Avantajları:

 • Odanızda ofis imkânlarıyla konaklarsınız
 • Covid-19 önlemleri eşliğinde konaklama
 • Ön ödemesiz rezervasyon imkânı
 • Ücretsiz Wi-Fi
 • Çalışma masası imkânı
 • Çay, kahve servisi
 • Elektrikli su ısıtıcısı imkânı
 • Kek, kurabiye ikramı
Tesislerin Belirlediği Ekstra Avantajlar:
 • Ücretsiz havuz kullanımı
 • Spa ve masaj indirimi

8 Çok İyi

İzmir Tatil Evi

Gümüldür, Menderes, Izmir , Türkiye Haritada Göster
Rezervasyon Yap

covid19 Bu tesisin Corona Virüsüne karşı aldığı tedbirler

Tüm odalarımız temizlendikten ve dezenfekte edildikten sonra tüm kapı ve pencereleri açık şekilde havalandırılır. Nevresim, çarşaf, havlular, yatak alezleri ve tüm yastıklar her müşteriden sonra 90 derecede yıkanır ve güneşte kurutulur. Müşteri kabul edilirken Sağlık Bakanlığı'nın toplu ulaşım güvenliği için kullandığı kişiye özgü HES kodunun bir gün önceden Whatsapp üzerinden gönderilmesi koşulunun yerine getirilmesini istiyoruz. Aksi durumda rezervasyonu iptal ediyoruz.

Ayrıca;
 • Personelin düzenli sağlık kontrolü yapılır.
 • Tesis genelinde misafirin ve personelin kolayca görebileceği yerlerde uygulanan/uyulması gereken kurallara ve sosyal mesafelere ilişkin görsel bilgilendirme yapılır.
 • Sosyal mesafeye ilişkin gerekli önlemler alınır, işaretlemeler yapılır ve plana uygun kapasiteden fazla misafir kabul edilmez.
 • Termal kamera veya temassız ateş ölçümü uygulamaları.
 • Talep edilmesi halinde misafirlere verilmek üzere, maske ve eldiven gibi kişisel koruyucu ekipman bulundurulur.
 • Müşteri odaları, odalarda elle temas edilen yüzeyler ve telefon, kumanda, su ısıtıcısı, kapı-pencere kolları gibi donanımlar misafirin konaklaması sona erdiğinde dezenfekte özelliği olan ürünlerle temizlenir.
 • Tüm Personele Corona Virüs Egitimi
 • Periyodik Kapalı Alan Dezenfektasyonu
 • Tekstil Ürünleri 60 Derece Sıcaklıkta Yıkanıyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

İzmir Tatil Evi Hakkında Genel Bilgiler

Gümüldür Ürkmez bölgesi, Ege bölgesinin en uzun halka açik kumsali ve temiz denizine sahip olmasi ile bilinir. Izmir merkeze 50km, Izmir Havalanina 40km mesafededir. Apart otelimiz denize 75m yakinlikta 10. bina konumundadir. Çesitli kapasitelerde, her biri banyo, klima, LCD/LEDtv ve donanimli mutfaga sahip 10 adet apart dairemiz hizmetinizde. Sahil boyunca yürüyüs yapabileceginiz veya bisiklete binebileceginiz yaya yollari uzanir. Istediginiz noktadan denize girebilirsiniz.

İzmir Tatil Evi Lokasyon Bilgileri

Gümüldür Ürkmez bölgesi, Ege bölgesinin en uzun halka açik kumsali ve temiz denizine sahip olmasi ile bilinir. Apart otelimiz denize 75m yakinlikta 10. bina konumundadir. Çesitli yatak kapasitelerinde, her biri banyo, klima, LCD/LEDtv ve donanimli mutfaga sahip 10 adet apart dairemiz hizmetinizde.

İzmir Tatil Evi Sahil Bilgileri

7km boyunca uzanan Ürkmez-Doganbey kumsalinda yürüyüs yolu, semsiye ve sezlong kiralayabileceginiz kafeteryalar var. Isterseniz kendi semsiyenizi yaninizda getirip kullanabilirsiniz. Deniz derinligi 2m'dir. Çok genis bir havuz gibidir. Kumsal yer yer ince kum, yer yer çakilli olmak üzere çesitlidir.
Daire 1 - Bahçeli 1+1 65
Max kişi sayısı : 8 Klima Oturma Gurubu Şömine Düz Ekran TV TV Lcd TV Led TV Kablosuz İnternet Bebek Sandalyesi
Yatak Seçenekleri : Çift Kişilik(1 Adet) Ranza(3 Adet)
Odada 1 çift kişilik yatak ve bir ranza bulunur. Ayrıca Klima, makyaj aynası, çelik kasa ve gardrop vardır. Salonda 2 adet ranza, bir köşe koltuk, 82 ekran LCDtv, klima, tam donanımlı mutfak tezgahı bulunur. Mutfak full beyaz eşyalıdır. 24 saat sıcak su vardır. Ayrıca mutfak tezgahında ücretsiz içme suyu musluğu bulunur. Şişe içme suyu alınmasına gerek yoktur. Dairenin önündeki bahçe alanı kendisine özeldir. Asma çardağı ve çam ağacı altında bahçe mobilyası olarak, modern üçlü divan, salıncaklı koltuk, hamak, ahşap masa ve minderli ahşap koltuklar bulunur. Bahçenin dış kenar kısmında mangal yakılabilir.
Daire 2 - Bahçeli 1+1 55
Max kişi sayısı : 6 Klima Oturma Gurubu Düz Ekran TV TV Lcd TV Led TV Kablosuz İnternet Bebek Sandalyesi
Yatak Seçenekleri : Tek Kişilik Yatak(4 Adet) Çift Kişilik(1 Adet)
Odada 1 çift kişilik yatak ve bir tek kişilik bulunur. Ayrıca Klima, çelik kasa ve gardrop vardır. Salonda 1 adet ranza, bir köşe koltuk, 82 ekran LCDtv, klima, tam donanımlı mutfak tezgahı bulunur. Mutfak full beyaz eşyalıdır. 24 saat sıcak su vardır. Ayrıca mutfak tezgahında ücretsiz içme suyu musluğu bulunur. Şişe içme suyu alınmasına gerek yoktur. Dairenin önündeki bahçe alanı kendisine özeldir. Asma çardağı altında bahçe mobilyası olarak, puf ikili koltuk, salıncaklı koltuk, hamak, ahşap masa ve minderli ahşap koltuklar bulunur. Bahçenin dış kenar kısmında mangal yakılabilir.
İki Odalı Daire 3 - bahçeli 2+1 75
Max kişi sayısı : 10 Klima Oturma Gurubu Düz Ekran TV TV Lcd TV Led TV Kablosuz İnternet Bebek Sandalyesi
Yatak Seçenekleri : Tek Kişilik Yatak(6 Adet) Çift Kişilik(2 Adet)
1. Odada 1 çift kişilk yatak, gardrop, çelik kasa bulunur 2. Odada 1 çift kişilik yatak, bir ranza, bir tek kişilik yatak bulunur. Ayrıca klima, gardrop vardır. Salonda 1 adet yüksek yatak ve biri çift kişilik olmak üzere 2 adet çekyat vardır. Ayrıca 82 ekran LCDtv, klima, tam donanımlı mutfak tezgahı bulunur. Mutfak full beyaz eşyalıdır. 24 saat sıcak su vardır. Ayrıca mutfak tezgahında ücretsiz içme suyu musluğu bulunur. Şişe içme suyu alınmasına gerek yoktur. Dairenin önündeki bahçe alanı kendisine özeldir. Asma çardağı altında bahçe mobilyası olarak, modern üçlü divan, salıncaklı koltuk, ahşap masa ve ahşap minderli koltuklar bulunur. Bahçenin dış kenar kısmında mangal yakılabilir.
Daire 4 Studyo Konfor 25
Max kişi sayısı : 4 Klima Oturma Gurubu Düz Ekran TV TV Lcd TV Led TV Kablosuz İnternet Bebek Sandalyesi
Yatak Seçenekleri : Çift Kişilik(1 Adet) Ranza(1 Adet)
1 kat merdiven çıkılır. Stüdyo apart dairede 1 adet çift kişilik yatak yatak, bir ranza tipi yüksek yatak ve bir çekyat köşe koltuk bulunur. Ayrıca Klima ve gardrop vardır. Kapalı balkonda masa sandalye vardır. 56 ekran LCDtv, tam donanımlı mutfak tezgahı bulunur. Kat koridorunda yer alan çamaşır makinesından yararlanılır. Mutfak full beyaz eşyalıdır. 24 saat sıcak su vardır. Ayrıca mutfak tezgahında ücretsiz içme suyu musluğu bulunur. Şişe içme suyu alınmasına gerek yoktur. Ortak bahçe alanından yararlanılır. Bahçedeki çardakta salıncaklı koltuk, hamak, ahşap masa ve ahşap minderli koltuklar bulunur. Bahçenin dış kenar kısmında mangal yakılabilir.
Daire 5 mini 1+1 45
Max kişi sayısı : 5 Klima Oturma Gurubu Düz Ekran TV TV Lcd TV Led TV Bebek Sandalyesi
Yatak Seçenekleri : Tek Kişilik Yatak(3 Adet) Çift Kişilik(1 Adet)
1 kat merdiven çıkılır. 1 Oda ve 1 salondan oluşur. Odada 1 adet çift kişilik yatak ve gardrop bulunur. Salonda bir ranza ve bir çekyat köşe koltuk bulunur. Ayrıca Klima ve gardrop vardır. Kapalı balkonda masa sandalye vardır. Bahçe manzaralıdır. 82 ekran LEDtv, tam donanımlı mutfak tezgahı bulunur. Duşakabinli hilton modern banyoya sahiptir. Kat koridorunda yer alan çamaşır makinasından yararlanılır. Mutfak full beyaz eşyalıdır. 24 saat sıcak su vardır. Ayrıca mutfak tezgahında ücretsiz içme suyu musluğu bulunur. Şişe içme suyu alınmasına gerek yoktur. Ortak bahçe alanından yararlanılır. Bahçedeki çardakta salıncaklı koltuk, hamak, ahşap masa ve ahşap minderli koltuklar bulunur. Bahçenin dış kenar kısmında mangal yakılabilir.
Daire 6 Studyo Balkonlu 20
Max kişi sayısı : 3 Klima Oturma Gurubu Düz Ekran TV TV Lcd TV Led TV Kablosuz İnternet Bebek Sandalyesi
Yatak Seçenekleri : Çift Kişilik(1 Adet)
1 kat merdiven çıkılır. Stüdyo apart dairede 1 adet çift kişilik yatak yatak ve iki adet tekli koltuk bulunur. Ayrıca Klima ve gardrop vardır. Balkonun bir köşesinde mutfak tezgahı bulunur. Balkonda masa sandalye vardır. Klima ve 82 ekran LCDtv bulunur. Kat koridorunda yer alan çamaşır makinesından yararlanılır. Mutfak tezgahında buzdolabı, iki gözlü gazlı ocak, kettle-çaymatik ve mutfak araç gereçleri bulunur. 24 saat sıcak su vardır. Ayrıca mutfak tezgahında ücretsiz içme suyu musluğu bulunur. Şişe içme suyu alınmasına gerek yoktur. Ortak bahçe alanından yararlanılır. Bahçedeki çardakta salıncaklı koltuk, hamak, ahşap masa ve ahşap minderli koltuklar bulunur. Bahçenin dış kenar kısmında mangal yakılabilir.
Daire 7 Studyo Balkonlu 20
Max kişi sayısı : 3 Klima Oturma Gurubu Düz Ekran TV TV Lcd TV Led TV Kablosuz İnternet Bebek Sandalyesi
Yatak Seçenekleri : Çift Kişilik(1 Adet) Ranza(1 Adet)
1 kat merdiven çıkılır. Stüdyo apart dairede 1 adet çift kişilik yatak yatak, bir ranza ve tekli koltuk bulunur. Ayrıca buzdolabı, şifonyer ve portmanto vardır. Balkonun bir köşesinde mutfak tezgahı bulunur. Balkonda masa sandalye vardır. Klima ve 82 ekran LCDtv bulunur. Kat koridorunda yer alan çamaşır makinesından yararlanılır. Mutfak tezgahında buzdolabı, iki gözlü gazlı ocak, kettle-çaymatik ve mutfak araç gereçleri bulunur. 24 saat sıcak su vardır. Ayrıca mutfak tezgahında ücretsiz içme suyu musluğu bulunur. Şişe içme suyu alınmasına gerek yoktur. Ortak bahçe alanından yararlanılır. Bahçedeki çardakta salıncaklı koltuk, hamak, ahşap masa ve ahşap minderli koltuklar bulunur. Bahçenin dış kenar kısmında mangal yakılabilir.
Daire 9 studyo Deniz Manzaralı 18
Max kişi sayısı : 2 Klima Oturma Gurubu Deniz Manzarası Düz Ekran TV TV Lcd TV Led TV Kablosuz İnternet Bebek Sandalyesi
Yatak Seçenekleri : Çift Kişilik(1 Adet)
1 kat merdiven çıkılır. Deniz, Samos Adası ve park manzaralı stüdyo bir dairedir Deniz gören, kapalı bir balkona sahiptir. 1 adet çift kişilik yatak ve gardrop bulunur. Ayrıca Klima ve kapalı balkonda masa sandalye vardır. 56 ekran LEDtv, tam donanımlı mutfak tezgahı bulunur. Duşakabinli hilton modern banyoya sahiptir. Kat koridorunda yer alan çamaşır makinesından yararlanılır. Mutfak full beyaz eşyalıdır. 24 saat sıcak su vardır. Ayrıca mutfak tezgahında ücretsiz içme suyu musluğu bulunur. Şişe içme suyu alınmasına gerek yoktur. Ortak bahçe alanından yararlanılır. Bahçedeki çardakta salıncaklı koltuk, hamak, ahşap masa ve ahşap minderli koltuklar bulunur. Bahçenin dış kenar kısmında mangal yakılabilir.
Daire 10 Deniz Manzaralı 2 odalı 80
Max kişi sayısı : 7 Klima Oturma Gurubu Deniz Manzarası Düz Ekran TV TV Lcd TV Led TV Kablosuz İnternet Bebek Sandalyesi
Yatak Seçenekleri : Tek Kişilik Yatak(5 Adet) Çift Kişilik(1 Adet)

Otel Genel Bilgileri

Internet Ücretsiz Wi-fi Ortak alanlar ve tüm odalar
Otopark Ücretsiz Halka Açık Otopark Otopark (Tesis disinda)

Tesis Temaları

Ekonomik Gençlik Öğrenci Aile Deniz kıyısı

Öne Çıkan Özellikler

Yaz Fırsatları Günün Fırsat Oteli Sömestr Oteli Sevgililer Günü Oteli Hafta Sonu otelleri Bayrama Önerilen Oteller Erken Rezervasyon Kurban Bayramı 29Ekim Butik Oteller Ara Tatil Dönemi Koronavirüs Önlemi Almis Oteller

Aktiviteler

Balık tutma ÜCRETSİZ Masa tenisi ÜCRETSİZ Tavla ÜCRETSİZ Tekne turu Yat turu

Ortak Alanlar

Bahçe

Odalar

Aile odaları

Çocuk

Çocuk parkı

Bebek

Bebek karyolası

Resepsiyon Hizmetleri

24 saat açık resepsiyon Döviz alım/satım Hızlı check-in/check-out

Temizlik Hizmetleri

Çamaşırhane

Ulaşım

Bisiklet kiralama Havaalanı servisi (ücretli)

Sağlık

Hastaneye kolay ulaşım (15 dakika)

Diğer

Klima

Öne Çıkan Özellikler

Deniz kıyısı Deniz manzarası Mavi bayrak

Yorumlar

Konuk değerlendirmeleri, müşterilerimiz tarafından oteldeki konaklamalarından sonra yazılmaktadır.

Geçerli sayfa: 1 Toplam sayfa: 0

Toplam değerlendirme: 0

Otel Koşulları

Check/in

En erken saat 13:00 ve sonrası

Check/out

En geç saat 11:00 ve sonrası

Evcil Hayvan
Evcil hayvan barınamaz
Sigara
Odalarda sigara içilmez
Çocuklar
 • 1 yaşına kadar olan bebekler ücretsizdir
 • Tesisin ücretsiz çocuk politkası yoktur
Giriş saatleri
Tesise 08:00 – 23:00 saatleri arasında giriş yapılabilir. Bu saatler dışında giriş kapası kapalıdır.
Geçerli kart tipleri

Balayı Çiflerine Özel

Odaya şarap ikramı

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır