Hazindak Yaylası Otelleri

Hazindak Yaylası otelleri, en uygun Hazindak Yaylası otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Hazindak Yaylası Otelleri

Kaçkar Resort Hotel

Ayder / Çamlihemşin / Rize
Kaçkar Dağları Milli Parkı, Ayder Turizm Merkezi’nde bulunan otelimiz, yörenin büyüleyici güzelliğini ve modern mimarinin konfora dair tüm olanaklarını, Karadeniz’e özgü içtenlikle siz değerli konuklarına sunmaktadır.

Ayder Meleklerin Evi Apart

Ayder / Çamlihemşin / Rize
Meleklerin Evi Apart Ayder, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 11:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.

Hasimoglu Otel & Spa

Ayder / Çamlihemşin / Rize
Hotel Ayder Haşimoğlu'ndaki konaklama birimlerinin tamamı ücretsiz Wi-Fi, uydu TV, minibar ve özel banyo ile donatılmıştır. Bazı konaklama birimlerinde taş şömineli bir oturma alanı bulunmaktadır.

Sis Otel

Ayder / Çamlihemşin / Rize
Rize ili Çamlıhemşin ilçesinde ve Kaçkar Dağları Milli Parkında Ayder Yaylasında 1200 m yükseltide zirvede bir mekan Sis Otel.

Aydere Apart Otel

Ayder / Çamlihemşin / Rize
Aydere Apart Otel bölgenin yeşil doğasıyla uyumlu ahşap bir yapıda hizmet veriyor. Tesisin sade ve kullanışlı apart dairelerinde internet bağlantısı ve ısıtma mevcuttur. Tesisin daireleri misafirlere bir evin tüm olanaklarını sunmaktadır.

Ayder Yazıcı Apart

Ayder / Çamlihemşin / Rize
yder yaylasının en güzel noktasında doğa ile başbasa iyi dinlenmiş zinde bir bedenle tatilini noktalamak isteyenler için dere kenarı, dağ manzarası ve bol oksijenli yerimizde geçireceğiniz tatil sonrasında tekrar bizleri tercih edeceğinizin garantisini

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Hazindak Yaylası Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Hazindak Yaylası Hakkında

Hazindak Yaylası Otelleri Ayder yaylası üzerinden patika ile, Palovit-Amlakit Yaylası'ndan yaya olarak da gidilebilir. Araba ile Şenyuva (Çinçiva) Köyü'nden Sal-Pokut yaylaları üzerinden varılabilir. Bunun dışında Amlakit'e kadar da araba ile gidip oradan 1-2 saatlik patika ile yaya gitmeniz de mümkündür.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır