Havra Sokağı Otelleri

Havra Sokağı otelleri, en uygun Havra Sokağı otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Havra Sokağı Otelleri

Genel Bilgi

Havra sokağı İzmir Kemeraltı Çarşısı’nda bulunmaktadır.Adının Havra Sokağı olmasının sebebi, bir zamanlar İzmir’deki Yahudilerin burada yaşamasıdır.15. yüzyıldan beri "Yahudi Mahallesi" olarak da bilinen Havra Sokağın da çok sayıda Cami ile Roma agorası da bulunmaktadır. Meyveden, sebzeye, balıktan, peynire, zeytinden, beyaz ve kırmızı ete kadar her

Dutlu Konak

Konak Merkez / Konak / İzmir
Varyant Konaklari projesi sayesinde yikilip yok olmaktan kurtuldugu için çok mutluyuz. Burada konaklayan misafirlerimiz ortasindaki dut agaci ve yüksek tas duvarlarin çevreledigi bahçemizde misafirlerine yemek verebiliyorlar.

L Agora Old Town Hotel & Bazaar

Çankaya / Konak / İzmir
üçük Karaosmanoğlu Han iken 300 yıl boyunca farklı temalara ev sahipliği yapan mislik avlumuzda özel organizasyon ve etkinlikleriniz için bensersiz bir konsept ile kutlamalarınızı unutulmaz kılıyoruz Ayrıca 35 kişilik VIP salonumuzda özgün bir toplantı

Avin Hotel

Mürselpaşa Bulv. / Konak,İzmir
İzmir Uluslararası Fuarı'na 300 metre mesafedeki Avin Hotel, İzmir'de merkezi bir konuma sahiptir. Otelde günün 24 saati hizmet veren bir resepsiyon ile minibar ve klima içeren odalar sunulmaktadır.

En Hotel İzmir

Alsancak / Konak / İzmir
EN Hotel, İzmir’in dinamik iş yaşamına ve alışveriş sahalarına olan yakın konumu, İzmir Körfezi kıyısındaki muhteşem Kordon’a yürüme mesafesinde oluşu ile ulaşım açısından misafirlerine konfor sağlamaktadır.

Otel Antikhan

Basmane / Konak / İzmir
ge'nin incisi İzmir'de Ticaret ve Eğlence merkezlerine yakın tarihle iç içe 1857 yılında Ulu Önder Atatürk'ümüzün değerli eşi Latife Hanım'ın babası Uşşakizade Muharrem Bey tarafından inşa edilmiş, 1997 yılında restore edilerek bugünkü Otel Antikhan ad

Hotel 86 By Katipoğlu

Çankaya / Konak / İzmir
Egenin incisi İzmir’in en yeni ve modern tesisi olarak hizmet veren Hotel 86 By Katipoğlu , özel tasarlanmış mimari yapısıyla, İzmir’deki konaklamalarınızı unutulmaz bir deneyime dönüştürecek .

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Havra Sokağı Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Havra Sokağı Hakkında

Havra Sokağı Otelleri Havra sokağı İzmir Kemeraltı Çarşısı’nda bulunmaktadır.Adının Havra Sokağı olmasının sebebi, bir zamanlar İzmir’deki Yahudilerin burada yaşamasıdır.15. yüzyıldan beri "Yahudi Mahallesi" olarak da bilinen Havra Sokağın da çok sayıda Cami ile Roma agorası da bulunmaktadır. Meyveden, sebzeye, balıktan, peynire, zeytinden, beyaz ve kırmızı ete kadar her şey burada kolaylıkla alınabilir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır