Hasan Fehmi Paşa Camii Otelleri

Hasan Fehmi Paşa Camii otelleri, en uygun Hasan Fehmi Paşa Camii otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Hasan Fehmi Paşa Camii Otelleri

Genel Bilgi

Osmanlı Veziri Hasan Fehmi Paşa tarafından 1887 yılında yaptırılmıştır. Kullanılan yapı malzemesi taş, tuğla ve ahşaptır. Bahçesinde eski bir şadırvan bulunan camiye, dört basamaklı bir mediven vasıtasıyla girilmektedir. İç süslemeleri ve işçiliğiyle oldukça dikkat çekicidir. 17 Ağustos depereminde, caminin balkon ve tavan bölgelerinde, süslemelerinde

Villa Grande Albero Sapanca

Sapanca Merkez / Sapanca / Sakarya
Doğa, orman tutkunu iseniz aradığınız noktadasınız. Dağ ve Göl manzaralı villamızda sabahları kuş sesleri ile uyanmanın dayanılmaz hafifliğini yaşamak artık çok kolay.

Sapanca Alfa Suites & SPA

Kırkpınar / Sapanca / Sakarya
Tesisimiz oda kahvaltı konseptine hizmet vermektedir. 5.000.m2 alan içerisinde kurulmuştur. Kırkpınar'da Sapanca Gölü'ne çok yakın, doğa ile iç içe benzersiz bir konuma sahip ALFA Suite & SPA Hote'de konaklama ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Wind Hotel

Kırkpınar / Sapanca / Sakarya
Geniş yürüyüş ve bisiklet yolları, huzur veren manzarası; sıra sıra dizilmiş irili ufaklı Sapanca Otelleri ve restoranları ile Kırkpınar Sahili unutulmaz akşam yemekleri için ideal bir mekan.

Room Room Motel

Kırkpınar / Sapanca / Sakarya
Sapanca'nın şirin beldesi Kırkpınar'da 2018 başında hizmete girmiş yepyeni bir tesisiz.

A Diamond The Resort Spa Sapanca

Sapanca / Sakarya
Dere şırıltısı,kuş cıvıltısı,göl ve ormanın buluştuğu doğa harikası bir tesis...

Kirkpinar Konaklari 2

Sapanca / Sakarya
Kırkpınar Konakları 2, 2014 yılından beri konaklama faaliyeti gösteren bir işletmeyiz, yeşil bahçemiz, meyve ağaçlarımız ve İspanyol mimarisi villalarımızla konaklama keyfi sunuyoruz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Hasan Fehmi Paşa Camii Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Hasan Fehmi Paşa Camii Hakkında

Hasan Fehmi Paşa Camii Otelleri Osmanlı Veziri Hasan Fehmi Paşa tarafından 1887 yılında yaptırılmıştır. Kullanılan yapı malzemesi taş, tuğla ve ahşaptır. Bahçesinde eski bir şadırvan bulunan camiye, dört basamaklı bir mediven vasıtasıyla girilmektedir. İç süslemeleri ve işçiliğiyle oldukça dikkat çekicidir. 17 Ağustos depereminde, caminin balkon ve tavan bölgelerinde, süslemelerinde kısmi hasarlar meydana gelmiştir. Camiinin hemen hemen tamamı orijinal durumdadır. Camiinin toplam arsa alanı 2.150m², iç alanı 250m²’dir. 1888 yılında ibadete açılmış olup, camii 500 kişiliktir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır