Yardım

Halfeti Otelleri

Halfeti otelleri, en uygun Halfeti otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Loading...
Sırala

Socrates Boutique Otel

Çok İyi
8.3
Halfeti, Şanliurfa
EVLERİMİZ -1 , -2 , APART Tesislerimiz mağaralı olup, odalarımız otel konseptindedir. Evlerimiz avlulu, bahçeli ve göl manzaralıdır. Bazı odalarımız mağara ve kuyuludur.
Çok İyi
8.3

Şitamrat Hotel

İyi
7.4
Halfeti, Şanliurfa
Halfeti'de yer alan Şitamrat Otel, Fırat Nehri'ne bakan manzarası ve farklı atmosferi ile ön plana çıkıyor. Tesisin misafirlerin her türlü konaklama ihtiyacına yönelik düzenlenmiş 74 odasında klima, TV, saç kurutma makinesi gibi olanaklar bulunuyor.
İyi
7.4

Rosa Otel

Müthiş
9.3
Halfeti, Şanliurfa
Teras ve dağ manzaraları sunan Rosa Hotel, Güney Doğu Anadolu Bölgesi'ndeki Halfeti'de, Gaziantep'e 47 km uzaklıktadır. Bu oteldeki klimalı odaların her biri TV ile donatılmıştır.
Müthiş
9.3

Jubilee Lakeview Boutique Hotel

Normal
6.9
Halfeti Merkez, Halfeti, Sanliurfa
Jubilee Lake View Eski Halfeti Merkezdedir. Toplam 6 odali bir aile isletmesidir. Odalarda tv, uydu yayin, wi-fi, minibar, çay kahve seti bulunmaktadir.
Normal
6.9

Kasr-ı Canan Butik Otel

Çok İyi
8.3
Halfeti, Şanliurfa
Halfeti'de yer alan Kasr-ı Canan, Fırat Nehri'ne bakan manzarası ve farklı atmosferi ile ön plana çıkıyor.Tesiste lobi, restoran, resepsiyon hizmeti, otopark bulunuyor.
Çok İyi
8.3

Halfeti

İlçe Merkezinin Şanlıurfa'ya uzaklığı 120 km, Gaziantep'e uzaklığı 105 km'dir. İlçe yeni yerleşim yerinde hızlı bir nüfus artışıyla karşılaşırken, eski yerleşim yeri ise turizme açılmış, kent, ciddi bir tarihi ve doğa turizmi payına sahip olmuştur. Güneydoğu anadolu bölgesinde alternatif turizm alanında cazibe merkezi haline gelmiştir.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor