Gülşehir Otelleri

Bu yerdeki 3 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Gülşehir Otelleri

Genel Bilgi

Kızılırmak'ın güney kenarında yer alan ve Nevşehir'e 20 km. uzaklıkta bulunan Gülşehir, hem Roma hem de Osmanlı döneminden pek çok esere ev sahipliği yapıyor. Peri bacalarına alternatif bir Nevşehir gezisi için Gülşehir otel rezervasyonlarınızı otelz.com'dan yaptırabilirsiniz. Gökçetoprak Zeus Sunağı, Kapadokya'nın milyonlarca yıllık tarihi içinde bi

Cappadocia Plus Hotel

Gülşehir Merkez / Gülşehir / Nevşehir
Cappadocia Plus Hotel Kapadokya Gülsehir'de olup, Kapadokya Havaalani'na araçla 10 dk sürüç mesafesindedir. Nevsehir Merkez'e 16 km., Avanos 26 km., olup araçla 30 dk uzakliktadir.

Kalsedon Cave Suites

Çat / Kapadokya,Nevsehir
Otelimiz , Nevsehir'e 6 km mesafede Cat vadisinde konumlandirilmistir.Vadi Kapadokya nin en uzun vadisi olup (7 km yürüyüs parkuru ) yogun peribacalari ile kaplidir.

Atillas Cave Hotel

Nar / Kapadokya,Nevşehir
Atilla's Cave Hotel misafirlerine çok özel Kapadokya deneyimi yaşatmaktadır. Misafirlerin kendilerini bir otelden çok evlerinde hissedeceği konsepte sahiptir. Ücretsiz yerel kahvaltı ve sürekli olarak çay kahve ikramımız mevcuttur.

Cappadocia Ennar Cave House

Nar / Kapadokya,Nevşehir
Tesisimiz, evcil hayvan dostu konaklama birimleriyle hizmet vermektedir. Tesis bünyesinde ücretsiz özel otopark bulunmaktadır.

Nar Cave House

Nar / Kapadokya,Nevşehir
Tüm odalar düz ekran TV ile donatılmıştır. Bazı odalarda yoğun bir günün ardından dinlenebileceğiniz oturma alanı vardır. Odalarda su ısıtıcısı bulunmaktadır. Odalar duşlu özel banyoya sahiptir.

Hotel Business Han

Kapadokya / Nevşehir
Hotel Business Hyatt, Nevşehir'de merkezi bir konumda yer almaktadır. Otel minibar ve klima bulunan konaklama birimleri sunmaktadır. Tesis bünyesindeki konsiyerj masasından yararlanabilirsiniz. Tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Gülşehir Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Gülşehir Hakkında

Gülşehir Otelleri

Kızılırmak'ın güney kenarında yer alan ve Nevşehir'e 20 km. uzaklıkta bulunan Gülşehir, hem Roma hem de Osmanlı döneminden pek çok esere ev sahipliği yapıyor. Peri bacalarına alternatif bir Nevşehir gezisi için Gülşehir otel rezervasyonlarınızı otelz.com'dan yaptırabilirsiniz.

Gökçetoprak Zeus Sunağı, Kapadokya'nın milyonlarca yıllık tarihi içinde bilinen ilk ve tek heykeli olan Zeus Kabartma Heykeli'ni bulundurması bakımından oldukça önemli bir tarihi değere sahip. Dev kaya parçasının şekillendirilmesiyle oluşan kabartma sunak olarak kullanılıyor. Gökçetoprak Köyü'nün 2,5 kilometre kadar güneyinde, üzerinde mezar oyukları bulunan bir kayanın üzerinde bulunan

Gökçetoprak Yazılı Kayası ve tüf kayalar içine oyulmuş sayısız mekanlarıyla Açık Saray Kalıntıları da Gülşehir'de görülmesi gereken yerler arasında. Bir cami ve medreseden oluşan Karavezir Külliyesi ise geç devir Osmanlı mimarisinin en güzel örneklerinden biri olarak fotoğraflanmaya değer. Gülşehir'de görmeden gelmemeniz gereken diğer bir tarihi eser de Aziz Jean Kilisesi. Alt katında şarap mahzenleri ve su kanalları olan kilisenin üst katının duvarları İncil sahnelerinin resimleriyle oldukça ihtişamlı.

 Nevşehir'in diğer ilçelerine göre daha az keşfedilmiş bölgelerinden biri olan Gülşehir, gün geçtikçe gelişen ulaşım yolları ve açılan otelleriyle daha fazla turistin ilgi odağı olmaya başladı.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır