Güdük Minare (Şeyh Hasan Bey Türbesi) Otelleri

Bu yerdeki 34 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Güdük Minare (Şeyh Hasan Bey Türbesi) Otelleri

Önem Otel Pansiyon

Merkez / Sivas
İşletmemiz 2017 yılında yeni bir solukla yola çıkarak, yapılan değişikliklerle bütün odalara yeni bir görünüm kazandırmış, tüm konuklarımıza daha kaliteli hizmet vermek amacını ilke edinmiştir.

R-T Apart

Merkez / Sivas
Tesisimiz tamamen apart ev olup, dayalı döşeli ve mutfak eşyaları olan, temiz, güvenilir bir işletmedir. Evlerde bölme olmayıp, mutfak, çift kişilik yatak, banyo, 24 saat sıcak su ve internet mevcuttur.

Eretna Hotel

Merkez / Sivas
Kaliteden ödün vermeyen, çizgileri Selçuklu Mimarisinin özelliklerini taşıyan, dekorasyonu antik ve sanatsal eserlerle donatılmış, müşterisine verdiği değeri tüm atmosferine yansıtan genç, dinamik, dömi klasik üst klas bir otel Eretna.

4 Eylül Otel

Merkez / Sivas
Otelimiz giris olmak üzere 9 kattan olusur.Bir lobi ve ana asansör olmak üzere 2 adet asansör hizmete sunulmustur.Reception,dinlenme yeri ,muhasebe müdüriyet,lobi mutfagi ve lavabo birimleridir...

Sivas Royal Otel

Merkez / Sivas
Şehir merkezinde konumlanan Sivas Royal Otel, misafirlerine modern şekilde dekore edilmiş bir tesiste konaklama imkanı sunuyor. Konumu itibariyle kolay ulaşım sağlayan tesis, hem iş hem de turistik gezilerde konforlu bir tatil vadediyor.

Sivas Köşk Otel

Merkez / Sivas
Şehrin merkezinde, aynı zamanda tarih ve kültürün göbeğindeki konumumuzla sizlere hizmetin en iyisini sunuyoruz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Güdük Minare (Şeyh Hasan Bey Türbesi) Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Güdük Minare (Şeyh Hasan Bey Türbesi) Hakkında

Güdük Minare (Şeyh Hasan Bey Türbesi) Otelleri Ertana Devletinin kurucusu Alaaddin Ertana tarafından 1347 yılında vefat eden oğlu Şeyh Hasan bey için yaptırılmıştır. Kare kaide üzerine inşa edilmiş minare kısa bir yapıya sahip olduğu için halk arasında "Güdük Minare" olarak anılagelmiştir. Cenazelik bölümünün olması, yapıyı diğer kümbetlerden ayırmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır