Gömeç Otelleri

Bu yerdeki 3 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Gömeç Otelleri

Genel Bilgi

Gömeç, Balıkesir ilinin bir ilçesidir. Burhaniye ilçesi ile Ayvalık ilçesi arasında bulunmaktadır. Zeytinyağı ile ünlüdür. Ünlü Artur ve Turkuaz yazlık siteleri bu ilçe sınırları içinde bulunmaktadır. İlçenin kuzeyinde Edremit körfezi ve Burhaniye ilçesi, doğusunda Burhaniye ilçesi, güneyinde Ayvalık ilçesi, batısında Edremit körfezi bulunmaktadır. At

Passawanda Hotel

Gömeç / Balikesir
Karaağaç'ın doğal güzellikleri ile çevrili Passawanda Hotel, misafirlerini huzurlu bir atmosferde ağırlıyor. Tesiste 28 oda mevcuttur.Odalarda; banyo, WC, kablosuz internet, klima, LCD TV, uydu yayını, minibar, çalışma alanı, bahçe manzarası mevcut.

Inta Jasmin House

Ayvalik / Balikesir
Tesisimizde 8 odamız bulunmaktadır. 25 m2 geniş odalarımız özenle dekore edilmiştir. Odalarımızın tamamı Ayvalık'tan Assos'a kadar masmavi, eşsiz Ege Denizi manzaralıdır.

Erpey Ferah Apart Otel Burhaniye

Ören / Burhaniye / Balikesir
İşletmemiz 2018 yılında Burhaniye-Ören'de faaliyetine başlamıştır. Otelimiz dikkat çeken kalitesiyle öne çıkmaktadır. Otelimize saat 13.00'de giriş yapılabilirken çıkış saati ise 11.00'dir.

Mutluköy Nostalji Tatil Köyü

Ayvalik Merkez / Ayvalik / Balikesir
Zeytin ağaçları altında doğanın sessizliğini ve geleneksel köy hayatının doğallığını hissedebileceğiniz şekilde dizayn ettiğimiz odalarımızda konaklama imkanı bulabilirsiniz.

Asil Apart Otel

Ören / Burhaniye / Balikesir
Semtimiz, ince kumlu sahili, oksijen deposu Kazdağları'ndan gelen havası, mavi bayraklı plajları, sahile kadar uzanan çam ormanları ile tatilcilerin gözdesidir. Çam ağaçları Ören'in hemen hemen tüm sokaklarını kaplamıştır.

Stone Hill Otel

Merkez / Ayvalik / Balikesir
Stone Hill hotel,Egenin mavisiyle, güneşin içinizi ısıtan parıltısında yeşilin huzur veren serinliğini doyasıya hissedebileceğiniz kaliteli tatili Egenin incisi Ayvalıkta sizlerle buluşturuyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Gömeç Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Gömeç Hakkında

Gömeç Otelleri Gömeç, Balıkesir ilinin bir ilçesidir. Burhaniye ilçesi ile Ayvalık ilçesi arasında bulunmaktadır. Zeytinyağı ile ünlüdür. Ünlü Artur ve Turkuaz yazlık siteleri bu ilçe sınırları içinde bulunmaktadır. İlçenin kuzeyinde Edremit körfezi ve Burhaniye ilçesi, doğusunda Burhaniye ilçesi, güneyinde Ayvalık ilçesi, batısında Edremit körfezi bulunmaktadır. Atatürk'ün silüetini andıran bir tepe ve asırlık çınarları ile meşhurdur. Ayrıca koyun sütünden yapılan ve jöle kıvamındaki yoğurdu oldukça özel bir tada sahiptir. Gömeç ilçesinde deniz turizmi hızla gelişmektedir. Keremköy civarındaki yazlık siteler ünlüdür. Ayrıca, Gömeç ilçesinde Yedi Şehitler Anıtı'da önemli yerlerdendir. Karaağaç Köyü'nde bulunan anıt, hala itinayla korunmaktadır. Kurtuluş Savaşı'nın ilk başladığı yıllarda şehit olan askerin Yunan gemilerinden açılan ateşle şehit düştüklerinde bu bölgeye defnedilmişlerdir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır