Yardım

Gerede Otelleri

En uygun Gerede otel fiyatlarını bulun.

Loading...
Sırala

The Sign Esentepe & Ski Center

Çok İyi
8.1
Gerede, Bolu
The Sign Esentepe Otel'de tatiliniz boyunca çocuklarınız güvenli bir şekilde ağırlanabilmesi için çocuk kulübü bulunmaktadır. Tesiste bulunan A La Carte restoran, açık restoran ve kapalı restoranda yemeklerinizi yiyebilirsiniz.
Çok İyi
8.1

Elifim Resort Hotel

Müthiş
9.3
Gerede Merkez, Gerede, Bolu
Elifim Resort Hotel, otelimiz 60 Standart oda 7 Suit oda olarak toplamda 67 oda ile hizmet vermektedir. Restoran menümüzün zengin oluşu sebebi ile enfes lezzetler barındırmaktadır.
Müthiş
9.3

Konuk Hotel

Çok İyi
8.4
Gerede Merkez, Gerede, Bolu
Bolu’nun en güzel ilçelerinden biri olan Gerede’de bulunan Hotel Konuk, sizlere tertemiz bir hava, bol oksijen ve yeşilin her tonunu bulabileceğiniz eşsiz bir doğanın çok yakınında konaklama imkanı sunuyor.
Çok İyi
8.4

Dudu Konak Hotel

Müthiş
9.3
Gerede, Bolu
Dudu Konak Hotel, toplam 30 odalı olup oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.
Müthiş
9.3

Gerede

Dünyanın uluslararası bir karayoluna en yakın kayak merkezi Gerede'dedir. Arkut dağında 5 km uzunluğunda ve 1 km uzunluğunda FIS (Uluslararası Kayak Federasyonu) tarafından homogolasyonu yapılmış 2 adet kayaklı koşu pisti mevcuttur.Asar Kalesi, Keçi Kalesi kalıntıları, Kiliseli Han diye bilinen tarihi Tüccar Hanı, Yukarı Tekke Camii, Aşağı Tekke Camii ve Türbesi, Yıldırım Beyazıt Camii,Hacı Emin Efendi Camii Esentepe'deki Ramazan Dede Türbesi gezilip görülebilecek tarihi eserler ve yerlerdir.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor