Kayaköy Otelleri

Bu yerdeki 19 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Kayaköy Otelleri

Makri Otel Kayakoy

Kayaköy / Fethiye / Muğla
Otelimiz 2004 yılından beri faaliyette olup, 12 odadan oluşmaktadır. Doğa ve tarih içinde bir aile işletmesidir. Kahvaltımız en taze ve organik ürünlerden oluşmaktadır. Müşteri sadakati bizim için olup müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermekteyiz.

Pusula Bungalow

Kayaköy / Fethiye / Muğla
Tesisimiz 2018 yılında inşa edilmiş yeni bir tesis'dir. Bungalow evlerimiz birinci sınıf Sedir ağaçları kullanılarak imal edilmiştir. Sedir ağacının kokusunun çok huzur verici ve ferahlatıcı olduğu bilinmektedir. Doğa dostu bir tesistir.

Kayakoy Pansiyon

Kayaköy / Fethiye / Muğla
Biz tarihle doğanın buluştuğu kayaköyde, yeşillikler içindeki bahçemizde hijyenine çok önem verdiğimiz tuzlu su içerikli 60 tonluk havuzumuz ve beş odadan oluşturduğumuz ev tipi pansiyonumuzda konaklama hizmeti sunuyoruz

Kayaköy Piramit Butik Otel

Kayaköy / Fethiye / Muğla
Tesisimiz dev mese agaçlari ve yesillikler içinde sessizlige sadece kus civiltilarinin ve sincaplarin eslik ettigi huzurlu bir dinlenme imkani sunmaktadir.

Fethiye Villa Kaya Cottage

Kayaköy / Fethiye / Muğla
Tesisimiz Otelz.com'un Siz Misafirlerimize Sunduğu En Eşsiz Villalardan Biridir. Tamamen Müstakil Özel Havuzlu ve Havuzu Dışarıdan Asla Gözükmeyen Oldukça Büyük Bir Bahçeye Sahip Villadır.

Muzzy s Place Hotel

Kayaköy / Fethiye / Muğla
Kayaköyün tüm sıcaklığı yaşak için sizler Muzzy's Place Hotele bekliyoruz.Eski rum evleriyle kaplı ve tüm tarihi manzaraının eşliğinde içkinizi yudumlayabilirisiniz.Kendinizi evinizde hissedeceğiniz ferah odalarda tatilin keyfini sürebilirisiniz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Kayaköy Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır