Çiftlik Otelleri

En uygun Çiftlik otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Çiftlik Otelleri

Anatolian Apartments

Çiftlik / Fethiye / Muğla
Tüm konaklama birimlerinde klima ve oturma-yemek alanı vardır. Bazıları teraslı ve/veya balkonludur. Ayrıca bulaşık makinesiyle donatılmış mutfak bulunmaktadır. Fırın, mikrodalga fırın ve elektrikli su ısıtıcısı da mevcuttur.

Tala Villa 9

Çiftlik / Fethiye / Muğla
Tala villa Çalış; Fethiye Koca Çalış Mevkii'nde yeni yapılmış bir site içerisinde bulunan, özel yüzme havuzlu ve geniş bahçeli muhteşem bir villadır.

Villa Tn Otel

Çiftlik / Fethiye / Muğla
Villa Tn (Adult Only) sadece 14 yaş ve üstü misafirlerimize hizmet vermektedir."Villa Tn bir otel değil. Bizim güzel evimiz." Misafirimiz olmaya karar verirseniz, tatiliniz süresince sizin de eviniz olacaktır.

Tala Villa 6

Çiftlik / Fethiye / Muğla
Tala Villa 6; Fethiye Koca Çalış Mevkii'nde yeni yapılmış bir site içerisinde bulunan, özel yüzme havuzlu ve geniş bahçeli muhteşem bir villadır. 3 yatak odalı villamızda toplam 3 adet banyo bulunmaktadır.

Tala Villa 8

Çiftlik / Fethiye / Muğla
Tala Villa 8; Fethiye Koca Çalış Mevkii'nde yeni yapılmış bir site içerisinde bulunan, bulunan 14 adet villanın bulunduğu villanın modern bir sitede yer almaktadır. Merkezi konumu ve dolmuş olanağı sayesinde araçsız tatil imkanı da sunmaktadır.

Tala Villa 13

Çiftlik / Fethiye / Muğla
Tala villa 13; Fethiye Koca Çalış Mevkii'nde yeni yapılmış bir site içerisinde bulunan, özel yüzme havuzlu ve geniş bahçeli muhteşem bir villadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Çiftlik Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır