Help

Halfeti Hotels

Find best deals on hotels in Halfeti. Book now, pay at the hotel!

Loading...
Sort by

Jubilee Lakeview Boutique Hotel

Normal
6.9
Halfeti Merkez, Halfeti, Sanliurfa
Jubilee Lake View is in the Center of Old Halfeti. It is a family business with a total of 6 rooms. There are TV, satellite broadcast, wi-fi, minibar, tea and coffee set in the rooms.
Normal
6.9

Bergamut Otel

Halfeti, Şanliurfa
Bergamut Otel, toplam 5 odası ile hizmet vermektedir.

Melek Butik Otel Halfeti

Halfeti, Şanliurfa
1931 Yılında tarihi tescilli binanın 2021- 2023 yılları arasında restorasyona uygun olarak yapılarak toplam 4 oda ve maksimum 10 kişinin misafir olarak kalabileceği şekildedir.

Sitamrat Hotel

Good
7.6
Halfeti, Sanliurfa
Located in Halfeti, Sitamrat Hotel stands out with its view overlooking the Euphrates River and its different atmosphere.
Good
7.6

Rosa Otel

Amazing
9.1
Halfeti, Şanliurfa
Offering a terrace and mountain views, Rosa Hotel is located in Halfeti in the South East Anatolia Region, 47 km from Gaziantep. Each air-conditioned room at this hotel is equipped with a TV.
Amazing
9.1

Kasr-i Canan Butik Otel

Very good
8.3
Halfeti, Sanliurfa
Kasr-i Canan, located in Halfeti, stands out with its view and different atmosphere overlooking the Euphrates River. There is a lobby, a restaurant, a reception service, a car park.
Very good
8.3

Cevher Konağı

Halfeti, Şanliurfa
Cevher Konağı Eski Halfeti Bölgesi’nde teraslamanın en üst kotunda Fırat’ın manzarasına en hâkim noktada bulunmaktadır. Cevher Konağı’nda dolaşırken nahit taşların serinliğini, geleneksel mimarimizin derin manalarını hissedersiniz.

Türkmen Konağı Halfeti

Halfeti, Şanliurfa
160 yıllık konağımızın özelliği, tamamen ahşap, nahit taşı ve toprak sıva ile yapılmış olmasıdır. Tarihi bir konağın otele çevrilmesi ile oluşturulmuştur. Muhteşem manzaralı butik bir işletmedir.
Continue in app
The easiest way to book and manage your travels
otelz-loader
Loading