Yardım

Edremit Otelleri

En uygun Edremit otel fiyatlarını bulun.

Loading...
Sırala

Ramada by Wyndham Van

Çok İyi
8.9
Edremit, Van
Ramada by Wyndham Van konforunun keyfini çikarirken sehir kültürünü kesfedin. Van Gölü'nün güzel manzarasiyla çevrili olan otelimiz, badem agaçlarinin ve Akdamar Kilisesi'nin bulundugu Akdamar Adasi'na kolay erisilebilecek bir konumdadir.
Çok İyi
8.9

Şahmaran Hotel

Çok İyi
8.0
Edremit, Van
Odanızın Penceresinden baktığınızda görünen Van Gölünün mavisinde güzelliğin tadına varırken, bulunduğunuz ortamın her köşesine sinen huzur, içinizi ısıtarak konforuyla sizi sarıp sarmalayacaktır.
Çok İyi
8.0

Miro Mara Butik Otel

İyi
7.4
Edremit, Van
Tesisimiz sahil kenarına 0 konumda göl manzaralıdır. 2014 yılından beri faaliyette olup dokuz odadan oluşmaktadır. Arkada çok şirin bir bahçemiz bulunmaktadır. Odalarda 24 saat sıcak su bulunmaktadır.
İyi
7.4

Eden's Hotel

Normal
6.1
Edremit, Van
Van Edremit'e birkaç dakikalık yürüme mesafesinde bulunan otelimiz, özenli dekorasyonu ve farklı atmosferiyle siz değerli konuklarımızın hizmetindedir.
Normal
6.1

Dvan Beach Resort Otel

Edremit, Van
Dvan Beach Otel toplam 63 odası ile hizmet vermektedir.

Raindrop Hotel

Edremit, Van
Raındrop Hotel, toplam 27 odası ile hizmet vermektedir.

Evliya Çelebi Uygulama Oteli

Edremit, Van
Evliya Çelebi Uygulama Oteli'nde 98 oda, 1 konferans salonu, 1 VIP toplantı salonu, 6 adet derslik bulunmaktadır. Van Gölü kıyısında muhteşem bir manzaraya sahiptir. Tesisimizin kapalı ve açık otoparkı bulunmaktadır.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor