Düzcepark AVM Otelleri

Düzcepark AVM otelleri, en uygun Düzcepark AVM otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Düzcepark AVM Otelleri

Genel Bilgi

Kuruluşundan bugüne, sürekli gelişen değişen ve büyüyen kadrosuyla ülkemizin en güvenilir toptan hırdavat dağıtım ve pazarlama şirketi haline gelmiştir. O günden bu güne kadar pek çok firmanın ana dağıtıcılığını yapmıştır. Gelen talep ve istekler üzerine en üst kalite seviyesinde dağıtım ve teslimat için, müşteri memnuniyetini temel ilke kabul ettik.

Grand Beyaz Saray Otel

Merkez / Düzce
Düzce şehir merkezine yürüme mesafesinde bulunan Grand Beyaz Saray Otel, iş, turizm ve eğlence odaklı konaklamalar için konforlu bir alternatif sunuyor. Tesisin modern dekorasyona sahip 48 odası mevcut.

Otel Düzce Sürur & Spa

Merkez / Düzce
Düzce şehir merkezinde yer alan Hotel Düzce Surur, sauna ve Türk hamamı içeren spa olanakları sunmaktadır. Otelde ayrıca kapalı yüzme havuzu ve oturma alanı içeren bir teras vardır.

Royal Business Otel

Merkez / Düzce
Otelimiz özellikle iş dünyası mensuplarına göre dizayn edilerek genel, idari toplantı ve konaklamalar için 25 oda olmak üzere 59 kişi kapasitesindedir. Odalarda standart mini bar, çelik kasa, sıcak ikram ve sınırsız internet (Wi-Fi) hizmeti sunulmaktadır.

Otel Almina Park

Merkez / Düzce
Otel Almina Park 3 suit oda olmak üzere 35 oda, 43 yatak, 72 kişi kapasitesine sahiptir.

Düzce Han Otel

Merkez / Düzce
Resepsiyon'da başlayan sıcak ve misafirperver karşılamadan ayrılışınıza kadar olan tüm sürede en iyi hizmeti sunmaya çalışan deneyimli ekibimiz; koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktan mutluluk duyar.

Otel Düzce

Merkez / Düzce
Düzce'nin göbeğinde yer alan bu otel, ücretsiz Wi-Fi erişimi ile donatılmış klimalı odalar ile hizmet verir. Resepsiyonu günün 24 saati açık olan Hotel Düzce, Cumayeri'ne rafting turları düzenlemenize yardımcı olabilir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Düzcepark AVM Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Düzcepark AVM Hakkında

Düzcepark AVM Otelleri Kuruluşundan bugüne, sürekli gelişen değişen ve büyüyen kadrosuyla ülkemizin en güvenilir toptan hırdavat dağıtım ve pazarlama şirketi haline gelmiştir. O günden bu güne kadar pek çok firmanın ana dağıtıcılığını yapmıştır. Gelen talep ve istekler üzerine en üst kalite seviyesinde dağıtım ve teslimat için, müşteri memnuniyetini temel ilke kabul ettik. Daima yenilikçi profesyonel kadrolarla sizlere verdiği hizmetlerde öncülük yapmıştır. Dolayısıyla geniş bir müşteri portföyüne sahip olup, sektördeki yeri referanslarıyla sabittir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır