Düzcepark AVM Otelleri

Bu yerdeki 8 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Düzcepark AVM Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

Kuruluşundan bugüne, sürekli gelişen değişen ve büyüyen kadrosuyla ülkemizin en güvenilir toptan hırdavat dağıtım ve pazarlama şirketi haline gelmiştir. O günden bu güne kadar pek çok firmanın ana dağıtıcılığını yapmıştır. Gelen talep ve istekler üzerine en üst kalite seviyesinde dağıtım ve teslimat için, müşteri memnuniyetini temel ilke kabul ettik.

Grand Beyaz Saray Otel

Merkez / Düzce /
Düzce şehir merkezine yürüme mesafesinde bulunan Grand Beyaz Saray Otel, iş, turizm ve eğlence odaklı konaklamalar için konforlu bir alternatif sunuyor. Tesisin modern dekorasyona sahip 48 odası mevcut.

Otel Düzce Sürur & Spa

Merkez / Düzce /
Düzce şehir merkezinde yer alan Hotel Düzce Surur, sauna ve Türk hamamı içeren spa olanakları sunmaktadır. Otelde ayrıca kapalı yüzme havuzu ve oturma alanı içeren bir teras vardır.

Düzce Han Otel

Merkez / Düzce /
Resepsiyon'da başlayan sıcak ve misafirperver karşılamadan ayrılışınıza kadar olan tüm sürede en iyi hizmeti sunmaya çalışan deneyimli ekibimiz; koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktan mutluluk duyar.

Otel Hatipoğlu

Merkez / Düzce /
Düzce merkezinde yer alan Otel Hatipoğlu tüm alanlarda ücretsiz Wi-Fi ve ücretsiz özel otopark sunmaktadır. Tümü halı zeminli odalarda düz ekran uydu TV bulunmaktadır. Hepsinde klima ve minibar standarttır. Tüm odalar özel banyoludur.

Otel Düzce

Merkez / Düzce /
Düzce'nin göbeğinde yer alan bu otel, ücretsiz Wi-Fi erişimi ile donatılmış klimalı odalar ile hizmet verir. Resepsiyonu günün 24 saati açık olan Hotel Düzce, Cumayeri'ne rafting turları düzenlemenize yardımcı olabilir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Düzcepark AVM Hakkında

Kuruluşundan bugüne, sürekli gelişen değişen ve büyüyen kadrosuyla ülkemizin en güvenilir toptan hırdavat dağıtım ve pazarlama şirketi haline gelmiştir. O günden bu güne kadar pek çok firmanın ana dağıtıcılığını yapmıştır. Gelen talep ve istekler üzerine en üst kalite seviyesinde dağıtım ve teslimat için, müşteri memnuniyetini temel ilke kabul ettik. Daima yenilikçi profesyonel kadrolarla sizlere verdiği hizmetlerde öncülük yapmıştır. Dolayısıyla geniş bir müşteri portföyüne sahip olup, sektördeki yeri referanslarıyla sabittir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır