Dışkapı Mevki Asker Hastanesi Otelleri

En uygun Dışkapı Mevki Asker Hastanesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Dışkapı Mevki Asker Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Dışkapı Mevki Asker Hastanesi,Balkan harbinden sonra 5’nci Kolordu, Selanik’ten Ankara’ya nakledilerek yeniden teşkil edilince, Mevki Asker Hastanesi; 19 Aralık 1913 tarihinde Cebeci’de kurulmuştur.Kurtuluş Savaşı’nda; özellikle 1’nci, 2’nci İnönü Savaşı ve Sakarya Muharebeleri devamınca başarılı sağlık hizmet desteği vermiştir.1959 yılında o zamank

Aymini Otel

Diskapi / Altindag / Ankara
Otelimiz rahat ve konforlu odalarıyla, güvenilir personeliyle, hijyenik ortamlarda hazırlanan yemekleriyle tamamen müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışıyla hizmetinizdedir.

Sinan Hotel

Altindağ / Ankara
Tesisin tüm konaklama birimleri ve ferah ve aydınlık bir şekilde dizayn edilmiştir. Sinan Hotel'in tüm halı kaplı zemine sahip konaklama birimlerinde split klima standarttır.

Lion City Hotel Ankara

Ulus / Altindağ / Ankara
Lion City Hotel tamamen yenilenen 54 odası, son derece şık ve konforludur. Odalarda birinci sınıf yatak takımları ve tekstil ürünleri kullanılmıştır.Her odada klima, geniş ekran LCD TV mevcuttur. Toplam yatak kapasitesi 120' dir.

Ankara Otel Evren

Ulus / Altindağ / Ankara
Siz değerli misafirlerimizi aramızda görmekten mutluluk duyacağız ''Ankara'daki eviniz''

Özgün Hotel

Altindağ Merkez / Altindağ / Ankara
Özgün Hotel, sade ve modern tasarımıyla hizmet vermektedir.

Konak Otel

Ulus / Altindağ / Ankara
Konak Otel, toplam 71 odasıyla oda & kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Dışkapı Mevki Asker Hastanesi Hakkında

Dışkapı Mevki Asker Hastanesi Otelleri Dışkapı Mevki Asker Hastanesi,Balkan harbinden sonra 5’nci Kolordu, Selanik’ten Ankara’ya nakledilerek yeniden teşkil edilince, Mevki Asker Hastanesi; 19 Aralık 1913 tarihinde Cebeci’de kurulmuştur.Kurtuluş Savaşı’nda; özellikle 1’nci, 2’nci İnönü Savaşı ve Sakarya Muharebeleri devamınca başarılı sağlık hizmet desteği vermiştir.1959 yılında o zamanki ismi Askeri Veteriner Tatbikat Okulu olan şimdiki binaya taşınmıştır. Halen bu binada sağlık hizmeti sunmaya devam etmektedir.17 Ekim 2005 tarihinde Kara Kuvvet K.lığı bünyesinden TSK Sağ.Hiz.K.lığı, 08 Eylül 2008 tarihinden itibaren ise Ankara Sağ. Hiz. Blg. K.lığı teşkilat ve kuruluş yapısına bağlanmıştır.30 Haziran 2011 tarihinde Anıttepe ve Çiğiltepe Aile Sağlığı Merkezi ve Birinci Basamak Muayene Merkezi Poliklinikleri hastanemizin harekât komutasına girmiştir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır