Devlet Resim Ve Heykel Müzesi Otelleri

En uygun Devlet Resim Ve Heykel Müzesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Devlet Resim Ve Heykel Müzesi Otelleri

Genel Bilgi

Mersin’de XIX.yüzyılda yapılmış, önce konut, sonra da otel olarak kullanılan Gülnar Otelini İçel valiliği 1997 yılında kamulaştırmıştır. Kültür Bakanlığı yapının restorasyonunu 1997-2001 arasında tamamlamıştır. Devlet Resim ve Heykel Müzesi çağdaş resim ve heykellerin oluşturduğu bir müzedir. Aynı zamanda Güzel Sanatlar Galerisi işlevini de sürdüren m

Kardelen Otel

Merkez / Mersin
Şehir merkezinde olan otelimizde tüm odaları sizin konforunuz düşünülüp günün yorgunluğunu atabilicek şık ve bir o kadarda rahat döşenmiştir.Ücretsiz internet imkanı ve otopark mevcuttur.

Othello Hotel

Merkez / Mersin
Othello Hotel olarak konforlu odalarımız ve güler yüzlü hizmet anlayışımız ile siz saygıdeğer misafirlerimizin hizmetindeyiz.

Hostapark Otel

Merkez / Mersin
Otogara sadece 10 dakika yürüme mesafesinde yer alan Hostapark Hotel, Mersin'in merkezindedir. Otelin klimalı odaları ücretsiz Wi-Fi ve LCD TV ile donatılmıştır. Hostapark'ın modern odalarında ısıtma ve halı kaplı zeminler yer almaktadır.

Aktaş Otel

Merkez / Mersin
Deniz ve dağ manzaralı, konforlu, ferah , hijyenik , laminant parke döşemeli odalarımızla , 24 saat oda servisi, inverter Klima, mini bar , led tv, ücretsiz Wi-Fi, Safe Box ,özel banyolarımızda 24 saat sıcak su , saç kurutma makinesi ve ücretsiz otopark

Hosta Otel

Merkez / Mersin
Merkezde tercih edebileceğiniz aile ve iş oteli.

Kar Hotel

Merkez / Mersin
Aklınızdaki otel tanımını tamamen silin.beş yıldız konforunu yaşayacağınız yeni bir otel “Kar otel” hizmetinizde.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Devlet Resim Ve Heykel Müzesi Hakkında

Devlet Resim Ve Heykel Müzesi Otelleri Mersin’de XIX.yüzyılda yapılmış, önce konut, sonra da otel olarak kullanılan Gülnar Otelini İçel valiliği 1997 yılında kamulaştırmıştır. Kültür Bakanlığı yapının restorasyonunu 1997-2001 arasında tamamlamıştır. Devlet Resim ve Heykel Müzesi çağdaş resim ve heykellerin oluşturduğu bir müzedir. Aynı zamanda Güzel Sanatlar Galerisi işlevini de sürdüren müze 5 Nisan 2002 tarihinde ziyarete açılmıştır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır