Devlet Hastanesi Otelleri

En uygun Devlet Hastanesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Devlet Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Bodrum Devlet Hastanesi 1995 yılında hizmete açılmıştır.26 polikliniği ve 77 yatağı ile Bodrum Yarımadasına hizmet veren tek Devlet Hastanesidir. Hastane de Dahili Servisler , Cerrahi Servisler ve Kadın Doğum Servisi olmak üzere üç klinik hizmet vermektedir. Toplam 35 adet odada 77 adet hasta yatağı vardır. Bu hasta yatakları haricinde Doğum Salonund

Dream Palace Bodrum +16

Gümbet / Bodrum / Mugla
Bodrum Gümbet’de bulunan tesisimiz Dream Palace 2019'da tamamen renovasyondan geçerek eğlence üzerine kurulu bir otele dönüşmüştür. Barlar Sokağı’na yakın ve denize sıfır konumdadır. Milas Havaalanı’na 35 km. mesafededir.

Bodrum Motel

Merkez / Bodrum / Muğla
Motelimiz taş oteldir. Ortak alanda terasımız bulunmaktadır. Eski Rum otelidir. Her odada klima, Led Tv, Wİ-Fİ, banyo bulunmaktadır.

The Elysium Miramar Bodrum Villas

Bodrum Merkez / Bodrum / Muğla
The Elysium Miramar Bodrum, 2020 yılında hizmete başlamış olup Oda kahvaltı veya Sadece Oda konseptinde hizmet vermektedir. 24 adet izole ve özel tasarım villanın tümü özel havuzlu ve mutfaklıdır.

Bodrum Marma Otel

Merkez / Bodrum / Muğla
Ücretsiz WiFi erişimine sahip Bodrum Marma Hotel, Bodrum'da konaklama olanağı sunmaktadır. Konuklar tesis bünyesindeki restoranda yemek yiyebilir. Tesis bünyesindeki özel otopark ücretsizdir.

Mars Villas Apart Hotel

Merkez / Bodrum / Muğla
Mars Villaları Apart Hotel şehir merkezinde bahçe içinde bir konum sunar. Konaklama birimi 3 katlı dupleks villadır.

Moonshine Hotel & Suites

Merkez / Bodrum / Muğla
Moonshine Hotel & Suites, Bodrum Kalesi'ne sadece 400 metre mesafede yer alır. Yemyeşil bahçelerle çevrilmiş açık bir yüzme havuzuna ev sahipliği yapan otelde, ücretsiz Wi-Fi erişimi, oturma alanı ve uydu TV ile donatılmış klimalı odalar bulunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Devlet Hastanesi Hakkında

Devlet Hastanesi Otelleri Bodrum Devlet Hastanesi 1995 yılında hizmete açılmıştır.26 polikliniği ve 77 yatağı ile Bodrum Yarımadasına hizmet veren tek Devlet Hastanesidir. Hastane de Dahili Servisler , Cerrahi Servisler ve Kadın Doğum Servisi olmak üzere üç klinik hizmet vermektedir. Toplam 35 adet odada 77 adet hasta yatağı vardır. Bu hasta yatakları haricinde Doğum Salonunda 2 adet sancı yatağı, 2 adet küvöz bir adet transport küvöz vardır. 4 yataklı Cerrahi Yoğun Bakım odası , 3 yataklı Dahili Yoğun Bakım Odası bulunmaktadır.Hastanemizde 5 cihazlı ve hasta sevk araçlı diyaliz ünitemiz hizmet vermektedir.Tourism Healt Department olarak hizmetler de mevcuttur. Kıbrıs Şehitleri Caddesinde 2010 yılının Temmuz ayında hizmete açılmıştır. 15 Ünit Kapasiteli Binada, Sterilizasyon Ünitesi ve Diş Laboratuarı bulunmaktadır.Diş Protezi, Kanal Tedavisi, Diş Taşı Temizliği, Dolgu (ışınlı ve kompozit), protez tamiri…gibi işlemler yapılmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır