Derinkuyu Otelleri

En uygun Derinkuyu otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Derinkuyu Otelleri

Genel Bilgi

Nevşehir ilinin bir ilçesidir. Akarsuyu ve gölü bulunmayan bu ilçenin içme suyu 60-70 m derinlikteki kuyulardan temin etmesinden dolayı "Derinkuyu" olarak adlandırılmıştır. İlçede çok sayıda yeraltı kenti ve kilise mevcuttur.Kapadokya bölgesinde en büyük yeraltı şehri olan gerek yerüstünde bulunan kültürel varlıklarıyla gerekse yeraltında bulunan Anad

Crystal Kaymaklı Hotel & Spa

Kaymaklı / Kapadokya / Nevşehir
Crystal Kaymaklı Hotel & Spa, Kaymaklı kasabasının merkezinde olup, dünyaca meşhur Kaymaklı yer altı şehirlerinin hemen yanında bulunmaktadır. Otelimiz 12.000 m² alan üzerine kurulmuştur. Söz konusu alanın 6.

Hilem Cave House

Ürgüp / Kapadokya,Nevşehir
ilem Cave House ; Nevşehir ilinin Ürgüp ilçesine bağlı Ayvalı kasabasında 600 yıllık balayı ve suit odalardan oluşan mağara odalarımızda size huzur dolu bir tatilin kapılarını sonuna kadar açarken, sunduğu geniş imkanlarla “butik otel” kavramını bir ad

Gamirasu Junior

Ürgüp / Kapadokya,Nevşehir
Kapadokya'nın bu geleneksel taş evi birçok kuşaktır ailemize aittir. Asırlık evimizde misafir olarak sizi Türk misafirperverliğini ve geleneksel köy yemeklerini deneyimlemeye davet ediyoruz.

Dilek Tepesi Cave Hotel

Ürgüp / Kapadokya,Nevşehir
Otelimizin konumu vadi manzaralıdır, sabah balonların uçuşunu terasımızdan rahatlıkla izleyebilirsiniz. Eski tarihi bir evin restorasyonunu yaparak hizmete açılan otelimiz, mağara ve kemer odalardan oluşan bir aile işletmesidir.

Öykü Evi

Ürgüp / Kapadokya,Nevşehir
“Burada bir gece geçirdiğinizde sizin de bir öykünüz olacak” Ürgüp’e bağlı Ayvalı köyünde Gomeda vadisinin devamında, yeşillikler içerisindeki bir dere kenarında kurulu.

Dirilis Banarya Pansiyon

Ürgüp / Kapadokya,Nevşehir
Tesisimiz aileler için uygun olup huzurla dinlenebileceğiniz sıcak ve doğal bir ortamdan oluşmaktadır

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Derinkuyu Hakkında

Derinkuyu Otelleri Nevşehir ilinin bir ilçesidir. Akarsuyu ve gölü bulunmayan bu ilçenin içme suyu 60-70 m derinlikteki kuyulardan temin etmesinden dolayı "Derinkuyu" olarak adlandırılmıştır. İlçede çok sayıda yeraltı kenti ve kilise mevcuttur.Kapadokya bölgesinde en büyük yeraltı şehri olan gerek yerüstünde bulunan kültürel varlıklarıyla gerekse yeraltında bulunan Anadolu'nun kültür merkezlerinden biri olarak önemini korumuştur.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır