Dayıoğlu Hamamı Otelleri

En uygun Dayıoğlu Hamamı otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Dayıoğlu Hamamı Otelleri

Genel Bilgi

Eskisehir Han Ipekyolu Butik Hotel

Osmangazi / Bursa
Bursa-Osmangazi'de bulunan İpekyolu Butik Hotel, merkezi konumu ve ulaşım rahatlığıyla hem iş hem de turistik gezilerde misafirlerine konforlu odalarında rahat bir tatil imkanı sunuyor. Tesisin 16 odası bulunuyor.

Elegances Heykel

Osmangazi / Bursa
Elegances Heykel'de toplam 30 oda kapasitesi ile oda kahvaltı konseptinde hizmet veren otelimizde güzel ferah odalarımızla evinizdeymişsiniz gibi rahat hissedeceksiniz.

Grand Bursa

Osmangazi / Bursa
Osmangazi'de bulunan otelin 40 oda 85 yatak kapasitesi bulunmaktadir. Otel toplam 5 katlidir. Standart odalari 23m² civarinda olup,modern ve konforlu dekora edilmistir.

Kayhan City Hotel

Heykel / Osmangazi / Bursa
2020 yili Mart ayinda hizmete giren otelimiz tarihi sehrin tam ortasinda modern turizm anlayisi ile keyifli bir konaklama deneyimi sunmaktadir.

Can Hotel Bursa

Merkez / Osmangazi / Bursa
Bursa’da yer alan Şükran Hotel’de WiFi erişimi ücretsizdir. Konforunuz için terlikler ve ücretsiz banyo malzemeleri temin edilmektedir. Düz ekran uydu TV de mevcuttur. Resepsiyon 24 saat açıktır.

Kar Beyaz Hotel Bursa

Osmangazi / Bursa
Kar Beyaz Hotel, Bursa Şehir Merkezi'nde, Heykel'de, tüm turistik noktalara yürüyüş mesafesindedir. Tesisimiz 2021 yılı Mart ayında inşa edilmiştir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Dayıoğlu Hamamı Hakkında

Dayıoğlu Hamamı Otelleri Yapıya ilişkin bulunan ilk kayıt 1605 tarihlidir. Ancak Yapının bu tarihten önce yapılmış olduğu kuvvetle muhtemeldir.1950 li yılların sonuna kadar işlek olan hamam belli aralıklarla kapalı kalsada, günümüzde de mahalleye hizmet eden bir hamam olarak kullanılagelmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır