Knidos Otelleri

Knidos otelleri, en uygun Knidos otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Knidos Otelleri

Durusu Çiftlik Evleri

Merkezköyler / Datça / Muğla
Durusu Çiftlik evleri olarak sizlere boğucu şehir ortamından uzaklaşıp yemyeşil çam ormanları arasında, bir Yörük geleneği olan Kılçadırlar ile sıradışı bir doğa ve tatil deneyimi yaşatıyoruz.

Datça Yağhane Butik Otel

Merkez / Datça,Muğla
Geçmişinde Datça'nın ilk zeytinyağı üretim yeri olarak çalışan ana binamız “Yağhane” adını buradan almış ve önünden geçen sokağın adının da “Yağhane Sokak” olarak tanımlanmasını sağlamıştır.

Eski Datça Evleri Mini Hotel

Datça / Muğla
Datça Yarımadasında yer alan Eski Datca Evleri, mini mutfak ve buzdolabı içeren klimalı odalar sunmaktadır. Ortak kullanıma açık alanlarında ücretsiz Wi-Fi mevcuttur. Otelin imkanlar arasında 24 saat açık bir resepsiyon bulunmaktadır.

Meltem Apart

Datça / Muğla
Meltem Apart 1+1 toplam 5 aparttan oluşmaktadır. Apartlarımızda kablosuz internet, klima, LCD TV, uydu yayın, mutfak, mutfak araçları, ocak, buzdolabı, elektrikli su ısıtıcısı gibi rahatınız ve konforunuz için her detay düşünülmüştür.

Villa Mercan

Datça / Muğla
Doğa ve sakinliğin hüküm sürdüğü Datça Villa Mercan’da gün, size tatilde olduğunuzu ilk anlardan itibaren hissettirecek keyifli bir kahvaltı ile başlar.

Kaya Guest House

Datça / Muğla
Tarihe adanmış yapıları, her köşesi Akdeniz ve Ege kokan Eski Datça. Adı Eski Datça ama dünü yarını yoktur buraların. Ruhunuzu okşayan akşam esintilerinde kendinizi yeniden bulacağınız bir yer.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Knidos Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır