Daday Otelleri

En uygun Daday otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Daday Otelleri

Genel Bilgi

Mimari ve kültürel kimliğini koruyarak günümüze kadar gelmiş Daday'da farklı ve tarihi bir atmosfer içinde bir tatil sizi bekliyor. 80'i aşkın tarihi konakları, kaya mezarları ve tapınaklarıyla zengin, kültürel bir gezi imkanının yanında otelz.com'dan rezervasyon yaptırdığınız Daday otellerinde Kastamonu otellerini aratmayacak lüks ve konforun da ayrı

İksir Resort Town

Merkez / Daday / Kastamonu
İksir Resort Town Hotel, Daday Çayı'nın kıyısında, doğal bir çevrenin içerisindedir. Otelimizin odaları son derece şık ve konforlu bir şekilde döşenmiş olup sizleri tatiliniz boyunca kendi evinizde hissettirecektir.

Umur Hotel

Daday / Kastamonu
Odalarımız 2 ve 3 kişilik olmak üzere 25 yatak odamız bulunmaktadır. Aynı anda 72 kişi Konaklama ve restoranımızda kapalı ve açık teraslı 140 Kişiye hitap edebiliyoruz. Otelimizde Fitness Salonu bulunmaktadır

Daday Baris At Çiftligi

Merkez / Daday / Kastamonu
Kurulduğu 2008 yılından itibaren siz değerli misafirlerine güler yüzlü ve kaliteli hizmeti misyon olarak benimsemiş tesisimizde 11 oda 35 yatak kapasitesiyle yılın 12 ayı hizmet verilmektedir.

Şadibey Çiftliği

Merkez / Merkez / Kastamonu
Kastamonu şehir merkezine arabayla 10 dakika uzaklıkta yer alan Şadıbey, geçmişte çiftlik evi olarak kullanılmış olan 130 yıllık eski bir konaktır.

Gölköy Yaşam Resort

Merkez / Merkez / Kastamonu
Bölgenin temiz oksijene sahip alanlarından biri olma özelliğine sahip Gölköy Yaşam Resort, konuklarına konforlu bir tatil imkanı sunuyor.

Akifbey Konağı

Merkez / Kastamonu
Hakkımızda 150 yıllık geçmişiyle tarihe tanıklık eden, taş işçiliğinden ve ahşap sanatından detayların en ince ayrıntısına kadar işlenen, özünü koruyarak günümüze kadar ulaşan Akif Bey Konağı'na hoş geldiniz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Daday Hakkında

Daday Otelleri

Mimari ve kültürel kimliğini koruyarak günümüze kadar gelmiş Daday'da farklı ve tarihi bir atmosfer içinde bir tatil sizi bekliyor. 80'i aşkın tarihi konakları, kaya mezarları ve tapınaklarıyla zengin, kültürel bir gezi imkanının yanında otelz.com'dan rezervasyon yaptırdığınız Daday otellerinde Kastamonu otellerini aratmayacak lüks ve konforun da ayrıcalığını yaşayacaksınız.

Akılçalman Köyü'ndeki sarkıtlarıyla ünlü 8 odalı Taşlı Bayır Sarkıt Mağaraları, Göktepe'nin eteklerindeki Cıngara Mağarası, İnciğez Köyü'nde bulunan kaya mezarları, Alipaşa Köyü'nün girişindeki 6. yy'da Lidyalılar tarafından yapılmış Honsalar Tepesi Tümülüsü, Aktaş Tekke Köyü'nde yer alan Roma Dönemi'nden kalma Meyre Mabeti, Daday'da gezilmesi gereken, tarih ve kültür fışkıran yerlerdir. Türkiye'nin ilk atlı turizm merkezi olan Çömlekçiler Köyü Atlı Turizm Köyü ve At Çiftliği ise atların sırtında dolaşıp kıpkırmızı gelinciklerin manzarasında keyifli zamanlar geçireceğiniz yemyeşil bir yer. Osmanlı mimarisinin korunduğu pek çok konak arasında yer alan Daday Hükümet Konağı ve Seyibeyoğlu (Köpekçioğlu) Konağı ise bol bol fotoğraf çekeceğiniz tarihi eserler. Daday'da yemeden dönmemeniz gereken lezzet ise etli ekmek. El dokumacılığı ürünleri ve ahşap sandalyeler ise Daday'da alışverişin otantik ürünlerini oluşturuyor. Kastamonu'nun bu güzel ilçesini gezmekten yorulduğunuzda ise Daday otellerinin konforlu odalarında güzelce dinlenebilirsiniz.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır