Yardım

Loading...
Sırala

İksir Resort Town

Müthiş
9.5
Merkez, Daday, Kastamonu
Zumbara ile Sonra Öde
Taksitli Ödeme Seçeneği
Kredi Kartı Gerekmiyor
İksir Resort Town Hotel, Daday Çayı'nın kıyısında, doğal bir çevrenin içerisindedir. Otelimizin odaları son derece şık ve konforlu bir şekilde döşenmiş olup sizleri tatiliniz boyunca kendi evinizde hissettirecektir.
Müthiş
9.5

Daday Baris At Çiftligi

Çok iyi
8.3
Merkez, Daday, Kastamonu
Zumbara ile Sonra Öde
Taksitli Ödeme Seçeneği
Kurulduğu 2008 yılından itibaren siz değerli misafirlerine güler yüzlü ve kaliteli hizmeti misyon olarak benimsemiş tesisimizde 11 oda 35 yatak kapasitesiyle yılın 12 ayı hizmet verilmektedir.
Çok iyi
8.3

Umur Hotel

Müthiş
9.6
Daday, Kastamonu
Zumbara ile Sonra Öde
Taksitli Ödeme Seçeneği
Odalarımız 2 ve 3 kişilik olmak üzere 25 yatak odamız bulunmaktadır. Aynı anda 72 kişi Konaklama ve restoranımızda kapalı ve açık teraslı 140 Kişiye hitap edebiliyoruz. Otelimizde Fitness Salonu bulunmaktadır
Müthiş
9.6

Daday

Mimari ve kültürel kimliğini koruyarak günümüze kadar gelmiş Daday'da farklı ve tarihi bir atmosfer içinde bir tatil sizi bekliyor. 80'i aşkın tarihi konakları, kaya mezarları ve tapınaklarıyla zengin, kültürel bir gezi imkanının yanında otelz.com'dan rezervasyon yaptırdığınız Daday otellerinde Kastamonu otellerini aratmayacak lüks ve konforun da ayrıcalığını yaşayacaksınız.

Akılçalman Köyü'ndeki sarkıtlarıyla ünlü 8 odalı Taşlı Bayır Sarkıt Mağaraları, Göktepe'nin eteklerindeki Cıngara Mağarası, İnciğez Köyü'nde bulunan kaya mezarları, Alipaşa Köyü'nün girişindeki 6. yy'da Lidyalılar tarafından yapılmış Honsalar Tepesi Tümülüsü, Aktaş Tekke Köyü'nde yer alan Roma Dönemi'nden kalma Meyre Mabeti, Daday'da gezilmesi gereken, tarih ve kültür fışkıran yerlerdir. Türkiye'nin ilk atlı turizm merkezi olan Çömlekçiler Köyü Atlı Turizm Köyü ve At Çiftliği ise atların sırtında dolaşıp kıpkırmızı gelinciklerin manzarasında keyifli zamanlar geçireceğiniz yemyeşil bir yer. Osmanlı mimarisinin korunduğu pek çok konak arasında yer alan Daday Hükümet Konağı ve Seyibeyoğlu (Köpekçioğlu) Konağı ise bol bol fotoğraf çekeceğiniz tarihi eserler. Daday'da yemeden dönmemeniz gereken lezzet ise etli ekmek. El dokumacılığı ürünleri ve ahşap sandalyeler ise Daday'da alışverişin otantik ürünlerini oluşturuyor. Kastamonu'nun bu güzel ilçesini gezmekten yorulduğunuzda ise Daday otellerinin konforlu odalarında güzelce dinlenebilirsiniz.

Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor